Генеральне прибирання по фен-шуй

 

Хочете досягти успіху в особистому житті і на роботі? Наведіть порядок у квартирі та на робочому місці, радять екопсихологія.

Справа в тому, що «фізичний бруд» і «завали» викликають застій енергії - живлющої сили, що допомагає вам досягати успіхів і просто жити в повну силу. З «фізичної брудом» все зрозуміло - це пил, сміття, цвіль і т. д. Але «завали» зажадають більш повної класифікації:

Речі, якими ви не користуєтеся або не любите, на відміну від улюблених і корисних предметів, не заряджають позитивною енергією. Тому з очей геть поламані приймачі, статуетки та сувеніри, що нагадують про людей, з якими у вас натягнуті відносини. Якщо в квартирі скупчується багато книг, які ви ніколи не будете перечитувати, це може позначитися на вашій здатності народжувати нові ідеї. Нагромаджені на горищі / антресолях речі можуть обмежувати ваші прагнення й можливості. Енергія, що виходить від заваленої мотлохом кімнати, може негативно вплинути на той аспект життя, з яким вона зв'язана.
Хаос в квартирі (розкидані речі, немитий посуд) дорівнює хаосу у вашій голові. Ось чому, коли ми хочемо позбавитися від неприємних думок, у нас з'являється потреба навести порядок у квартирі. Головний вхід відображає ваш погляд на світ. Мотлох у коридорах і проходах перешкоджає проходженню життєво важливої ​​енергії через ваш будинок. Не забудьте про робочий стіл, порядок на якому сприяє прозорливості і респектабельності в роботі.
Недороблені справи і речі в будинку символізують незакінчені справи в житті. Чим більше масштаб недоробленою роботи, тим складніше керувати своїм життям. Це послаблює енергетичний рівень і заважає рухатися вперед. Так що доробіть, нарешті, ремонт, поверніть борг, виконайте обіцянки, дайте відповідь на листи, дозвольте спірні питання з друзями.


Щоб завали не з'явилися знову

1. Гарненько подумайте, перш ніж зробити покупку: вирішите, навіщо вам потрібна ця річ і де будете її зберігати. Якщо виникло хоч найменший сумнів, утримайтеся від покупки.
2. Щодня викидайте сміття.
3. Запам'ятайте основне правило фен-шуй: «Перш ніж прийде щось нове, має піти щось старе».

Межі дозволеного


Зносити перегородки або залишити? Відповідь як завжди один і той же: чого хочеться саме вам? В залежності від вашого характеру підбирайте відкритий або навпаки закритий тип інтер'єрів.

Інтер'єр закритого типу з чітким, фіксованим розподілом квартири на декілька ізольованих кімнат підходить тим, хто прагне до самоти, уникає галасливих компаній.

Людям, яким подобається бути в центрі уваги, буде затишніше в квартирі з мінімумом стін, де все як би «напоказ». Однак відкритий простір підійде і замкнутому людині, якщо він бажає трохи розкріпачитися.

Деталі переважніше монотонності. На складних, деталізованих зображеннях хочеться затримати погляд. Підсвідомо людині подобається «розгадувати загадку», ми отримуємо задоволення, діставшись до суті. Однак остерігайтеся ситуації «дизайн заради дизайну»: кожна деталь повинна бути вжита зі смислом - красиві, але безглузді брязкальця тільки розчаровують. Орієнтуйтеся на ті ідеальні зразки, які дає нам природа: це красиво, тому що максимально функціонально, це функціонально, тому і красиво.

Всі кольори веселки


Знаменитий психолог і теоретик кольору Макс Люшер відкрив поєднання, які можуть підсилити наше негативне стан:

синій + жовтий - відчуття залежності від середовища і оточуючих;
синій + коричневий - неспокій, провокує страх самотності;
синій + чорний провокує пригніченість, негативний стан, незадоволеність собою і ситуацією;
сірий + чорний буде передавати почуття образи і навіть злості, підштовхувати до «падіння бойового духу»;
чорний + червоний символізує злість і пригнічує психіку.


Кохання-зітхання


Ну як не скористатися моментом і не з'ясувати, які екопсихологічної «примочки» можуть посприяти налагодженню особистого життя. Фахівці фен-шуй говорять: «Покажіть мені, де ви спите, і я можу вам сказати, яка у вас любовна життя!»

Для того, щоб зрозуміти в якому стані ваше особисте життя, дайте відповідь на кілька нескладних питань.

1.Насколько привабливо ваше ложе? Якщо воно не дуже непривабливо, то і любовні взаємини, швидше за все, знаходяться в такому ж стані.
2. Чи є у вашому ліжку місце для передбачуваного партнера або тільки для вас? «Прохід» відкритий або ліжко притиснута однією стороною до стіни?
3. «Апетитні» чи кольору ваше постільна білизна?

Фахівці фен-шуй рекомендують замінити ліжко, якщо ви тільки що бурхливо і неприємно розлучилися зі своїм партнером. Якщо це неможливо, змініть хоча б матрац. І ні в якому разі не зберігайте під ліжком всякий непотріб. Що ще сприяє вашому любовному щастю? Наприклад, парні фігурки або зображення щасливих пар на стінах.

 

 • Генеральне прибирання по фен-шуй
 • Чи можна назавжди позбутися тарганів
 • Як вивести бліх в будинку
 • Як видалити плями на меблях
 • Як позбутися від запаху котячої сечі
 • Як вибрати м'ясо
 • Як мити посуд
 • Зберігання фруктів і овочів
 • Маленькі хітрощі великої єкономії
 • Як боротися з мишами і щурами
 •