Гороскоп на 2017 рік Водолій 

Цей рік буде для Вас особливо плідним у творчому плані: буде багато ідей і можливостей їх реалізувати. У січні постарайтеся трохи відпочити від роботи і розслабитися, побудувати і обдумати плани на наступний рік. У лютому вам доведеться з головою зануритися в роботу, тому тримайте напоготові всі свої ділові якості, вони будуть рятувати Вас в найрізноманітніших ситуаціях.
  Підтримка рідних і близькі також буде приємна і потрібна в цей період.

Друга половина березня сприятлива для початку всього нового, а також для налагодження відносин з діловими партнерами. Використовуйте можливість усунути всі непорозуміння і уникнути майбутніх конфліктів. Кінець травня і червень - прекрасний період року, коли можливий професійний ріст і духовний розвиток. Друга половина липня - небезпечне для відносин час, намагайтеся обходити гострі кути і йти на компроміс. У серпні - сентярбя непогано буде відпочити і набратися сил. Жовтень буде активним місяцем з безліччю нових знайомств, планів і подій.

У листопаді не варто занадто багато часу приділяти справах. Краще відкладіть все до наступного місяця і займіться своїм здоров'ям. Грудень буде вдалим місяцем: Ви будете активні і бадьорі, в Новий рік ввійдете з відмінним настроєм.

Любовний гороскоп 2017 Водолій

У 2017 році Водоліїв чекають досить серйозні зміни в сфері почуттів і взаємовідносин. Одиноким людям випаде можливість обзавестися новими знайомствами. Одне з яких може покласти початок великої любові. Швидше за все, така зустріч відбудеться в лютому, червні або жовтні. Можливо, що знайомство відбудуться в поїздці або в колі приїжджих людей.

Любовний гороскоп на 2017 рік для Водоліїв попереджає, що для сімейних представників знаку особливо складною буде друге півріччя. Перехід Сатурна, планети обмежень, в зону гороскопу, яка відповідає за партнерські відносини, зумовить зміну ситуації в сім'ї в гіршу сторону. Можливо, у відносинах настане деяке охолодження. Спілкування ж зажадає від Водоліїв делікатності і такту. Пам'ятайте, що егоїзм сьогодні ніяк не допустимо. Тільки лише увагу і щирі почуття здатні зберегти відносини. Але можливий і інший хід подій: в житті близької вам людини настануть не найкращі часи в житті, ваша допомога неминуча, але це позначитися не найкращим чином на відносинах в сім'ї. Доведеться йти на компроміс.

У другій половині року стабільних сімейних Водоліїв очікує ремонт або придбання нового житла. Не виключений переїзд в інше місто або країну, що кардинально змінить все ваше життя.

Цей рік подарує Водолія цікавого сексуального партнера. Початок року буде відбуватися під впливом Марса, який посилить комунікативні здібності Водоліїв. Блиск в суспільстві і загальна симпатія дозволить Вам звернути на себе увагу багатьох. Уже в квітні ви відчуєте сильне фізичне потяг, а до осені вже точно будете знати, де ваше щастя. Упускати яке не варто.

Слід звернути увагу на людей з вашого оточення, чиї імена починаються з «Л» або «С». А також на тих, з ким вам доведеться побачитися 3-го або 21-го числа будь-якого місяця цього року.

Гороскоп кар'єри на 2017 рік Водолій

На початку 2017 на професійній ниві у Водоліїв все буде дуже спокійно, без змін і будь-яких значущих подій. Але це не означає, що робочий процес буде перебувати в стані застою; навпаки, Ви будете працювати і отримувати за це винагороду, тільки не в великих і не в менших обсягах, ніж зазвичай. Тримайте свої амбіції при собі: зараз вони можуть і не справдитися, тому покладати надії на будь-які авантюри загрожує розчаруванням і невдачею. А ось безробітним представникам знака може пощастити знайти місце до душі, з гідною оплатою праці і приємним колективам. В цілому, працювати в зимовий період буде добре і спокійно.

Навесні Ви відчуєте необхідність налагодити спілкування з колегами і, головним чином, керівництвом. Ви досить швидко зрозумієте, що і як для цього потрібно робити і скоро зарекомендуєте себе як приємний співробітник і сумлінний виконавець. З виконанням роботи проблем дійсно не виникне: Ви будете почувати себе підкованим в будь-яких професійних питаннях і з легкістю вирішувати завдання.

Влітку Ви все ж потрапите у владу своїх амбіцій: захочете довести собі і всім навколо, що Ви компетентний і професійна людина. Ви станете дуже дисципліновані, будете викладатися на 100% і швидко просунетеся по службових сходах. Правда, на хвилі успіху Ви можете стати занадто самовпевненими і прийняти будь-яке поспішне рішення, що поставить Вас в незручне становище в очах товаришів по службі і начальства. Проявіть мудрість: вийміть з цього урок і посмійтеся над собою разом з усіма. Поменше милуйтеся собою, будьте самокритичні і тоді не доведеться ризикувати становищем.

В кінці року почнеться найприємніше для Вас час: Ви будете пожинати плоди своїх старанних праць. Причому, нагорода за ці праці буде і матеріальної, і моральної. Тобто, крім підвищення по службі або помітного збільшення окладу, премій і пільг, Вас чекає визнання колег і начальства, що буде Вам надзвичайно приємно. Крім усього іншого, Ви нарешті відчуєте, що займаєтеся саме тією справою, яка Вам подобається, що щоденна наполеглива праця приносить не тільки втома, а й психологічне задоволення. Новий рік закінчиться для Вас на позитивній ноті: Ви будете з нетерпінням чекати закінчення новорічних канікул, щоб знову взятися за роботу і досягти ще більшого.

Гороскоп здоров'я на 2017 рік Водолій

Для Водоліїв 2017 рік з точки зору самопочуття почнеться двояко. Фізично Ви будете почувати себе прекрасно: ніяких застуд, нездужань або загострень хронічних болячок. А ось в моральному плані може статися якийсь збій: депресія або стан стресу, незадоволеність собою і навколишнім світом. У такій ситуації використовуйте своє фізичне здоров'я в боротьбі за моральне: ходіть пішки, плавайте, займіться танцями або купіть додому тренажер. Регулярні заняття подарують Вам відчуття більшої впевненості в своїх силах - і поступово Ви знову відчуєте радість життя.

Навесні починається досить небезпечний період для Вашого здоров'я - потрібно прислухатися до своїх відчуттів і ретельно дотримуватися здоровий спосіб життя. Особливу увагу приділіть своєму харчуванню: більше фруктів і сирих овочів, крупи, нежирне м'ясо і чиста вода - то, що потрібно для підтримання гарного самопочуття. Зверніть увагу на хронічні недуги: зараз саме час провести ряд профілактичних заходів. І якщо все ж Вас почне турбувати якийсь недуга - не полінуйтеся відвідати лікаря, займатися самолікуванням зараз не рекомендується.

Влітку Ваше загальний стан може злегка погіршитися: Ви можете відчувати слабкість, запаморочення, сильне серцебиття. Внаслідок цього знизиться працездатність, Ви станете менш уважними та витривалими. Панікувати не треба: так Ваш організм лише дає зрозуміти, що пора приділити йому достатньо уваги. Відпустка, проведений на повітрі, улюблені заняття, розмірений спосіб життя і усунення будь-яких дратівливих факторів - це ключ до відновлення здоров'я. Навіть якщо зараз Ви дуже потрібні на роботі і ніяк не можете дозволити собі відпочинок, беріть все, що можете, від вільних вечорів і вихідних - нехай вони приносять максимальну релаксацію і задоволення. Будьте також уважні до своїх рухам - літній період загрожує травмами.

Восени Ваше здоров'я нарешті прийде в норму: Ви відчуєте, що всі недуги, і моральні, і фізичні, відступили, і Ви знову можете в повній мірі насолоджуватися життям. Використовуйте цей благополучний період, щоб зміцнити імунітет і поліпшити форму. Займіться яким-небудь не дуже важким, приємним для Вас видом спорту, влаштуйте розвантажувальний тиждень зі спеціальним режимом харчування або голодування, пройдіть комплексне обстеження у лікаря і т.д. Якщо зараз приділити час здоров'ю, проблем з ним у Вас не виникне ще досить довго.

 

Гороскоп на 2017 рік Овен
 • Гороскоп на 2017 рік Тілець
 • Гороскоп на 2017 рік Близнюки
 • Гороскоп на 2017 рік Рак
 • Гороскоп на 2017 рік Лев
 • Гороскоп на 2017 рік Діва
 • Гороскоп на 2017 рік Терези
 • Гороскоп на 2017 рік Скорпіон
 • Гороскоп на 2017 рік Стрілець
 • Гороскоп на 2017 рік Козеріг
 • Гороскоп на 2017 рік Водолій
 • Гороскоп на 2017 рік Риби
 •