Олія розторопші, застосування

 

Олія розторопші одержують з рослини, яка так і називається - розторопша. Расторопша має також і іншу назвау напевно більшості з вас знайоме - чортополох. Ця рослина вже дуже давно застосовують в медицині і фармацевтиці. Найціннішим і популярним є олія розторопші, яке застосовують як усередину, так і зовнішньо.


Чим же нас притягує дана олія?


Найперше і головне - це його вітамінний склад. У маслі розторопші присутні наступні вітаміни: Е, А, D, F. Крім цього в ньому містяться цинк, селен, мідь. Так само як і в інших оліях, в маслі розторопші мається олеїнова і лінолева кислоти, а ще пальмітинова і стеаринова кислоти.
 
Олія розторопші має антисклеротичний ефект, за який відповідає вітамін F. Крім цього, дане масло володіє протизапальними, ранозагоювальними властивості. А ще воно здатне надавати противиразкову дію, а також перешкоджає всмоктуванню отруйних і токсичних речовин у кров. Олія розторопші - це найпотужніший дезінтоксікатор в природі. Воно допоможе вилікувати печінку і жовчовивідні шляхи, а при цукровому діабеті, нейродерміті, екземі, псоріазі, алергії, варикозному розширенні вен, олія розторопші просто незамінний засіб.
 
Як же приймати олію розторопші?

Олія розторопші застосування своє знайшла при численних хворобах і недугах. Застосовують його як для профілактики захворювань, так і для лікування.
Найчастіше масло розторопші застосовують при хворобах кишечника, печінки, шлунка.
 
Дане масло захистить ваш організм, особливо печінку, якщо ви з'їсте отруйні гриби або ж потрапили в кров небудь шкідливі токсини. Крім цього, олія зменшує вплив усіх отруйних і лікарських препаратів на печінку.
Доктора дуже часто рекомендують застосовувати олію розторопші при різних захворюваннях печінки.
Також його приймають і після променевої або хімічної терапії.
 
При лікуванні наркоманії та алкоголізму теж застосовують олію розторопші.
При алергічних захворюваннях шкіри та дерматозах, при вітіліго і псоріазі, при вульгарних вуграх і червоному плоскому лишаї, при облисінні - фахівці призначають дану олію.
 
При патології горла, носа, вуха, судин або серця також призначається олія розторопші.
Якщо у вас проблеми, пов'язані з гінекологією, то вам також допоможе їх вирішити олія розторопші.
Приводом для того щоб приймати масло розторопші є і те, коли захисні сили організму сильно ослаблені.
Для лікування опіків і ран, попрілостей призначають таке масло.
 
Олія розторопші застосування знайшло таке - його рекомендують застосовувати при хворобах печінки. Захистити свою печінку від шкідливих токсинів - це перший спосіб лікування, ріст нових клітин печінки - це другий.
 
Взагалі, олія розторопші є досить-таки цінним продуктом, крім того воно вважається не тільки лікувальним засобом, який широко застосовується в народній і офіційній медицині, а ще й дієтичним засобом, а також фармакологічними ліками. У олії розторопші є хлорофіл, токофероли, каротиноїди, а ще поліненасичені жирні кислоти. Саме ці цінні речовини дозволяють олії розторопші бути унікальним природним цілителем. Жирні поліненасичені кислоти допомагають виводить з організму шкідливий холестерин, крім цього, немає абсолютно ніякої загрози для ваших судин при прийнятті олії розторопші всередину. Всі антисклеротичні програми включають в себе масло розторопші разом зі шротом (шрот - порошок, який приготовлений з насіння даного будяка). Шрот виступає в якості губки в організмі, яка вбирає всі шкідливі токсини, а потім легко і швидко виводить отрути, жовчні кислоти, які накопичуються в організмі. У результаті такого процесу в нашому організмі перестає накопичуватися шкідливий холестерин.
А ось хлорофіл активує обмінний процеси у всіх клітинах організму, в результаті чого налагоджуються процеси відновлення тканин. Ось саме тому масло розторопші застосовують часто як ранозагоювальний засоби, а також застосовують його і зовнішньо, воно показує відмінні результати. Мало розторопші здатне стимулювати кровотворення.
 
Найчастіше всі лікарі дотримуються певної схеми застосування олії розторопші: рекомендується приймати олію по одній чайній ложці за півгодини до їжі три рази на день. Крім масла необхідно застосовувати ще й шрот, про який було сказано трохи вище. Його приймають так: 4 рази на день по 1 чайній ложці. Термін будь-якого лікування повинен становити не менше одного місяця. Якщо їсти масло в чистому вигляді важко, тоді додаєте його в їжу. Якщо ви вибрали розторопшу в якості основного засіб при лікуванні печінки, то не слід забувати про олію, воно дуже корисне.
 
Олія розторопші корисні властивості.

Якщо мало рослинне було отримано з плямистої розторопші, то слід зазначити, що даний засіб - це і лікарська рослина, і дієтичний продукт в одній особі.
Хлорофіл, що міститься у маслі має таку здатність, як омолоджувати організм, а також налагоджувати процеси відновлення клітин і регенерації шкіри.
 
Каратіноди мають протиалергічну активність, а також стимулюють кровотворення та обмін речовин. Тому, завдяки, саме каратиноидами олія розторопші може лікувати ще й серце.
 
А ось каротин може запасати кисень для тканин, який страждають від кисневого голодування.
Токофероли допоможуть захистити ваш організм від різних хімічних чинників. Дані фактори часто провокують розвиток різних пухлин, як злоякісних, так і доброякісних.
 
Всі ці речовини мають антимутагенну якість, що чимось нагадує сильний антиоксидант, який перешкоджає дряхління клітин, і взагалі, не допускає старіння вашого організму в цілому. Завдяки токоферолу підтримуються як скоротливі, так і репродуктивні роботи м'язів.
 
Говорити про олію розторопші можна дуже довго, тому що вона має дуже багато різних властивостей.
Олія розторопші має специфічний запах і смак, але вона приємна. Його колір - це жовто-зелена рідина.
 
Олія розторопші, застосування при різних хворобах.
 
В першу чергу даними маслом можна лікувати попрілості і опіки, а ще шкіру, яка обгоріла на сонці.
Зміцнити ваш імунітет також допоможе олія розторопші, воно допоможе в лікуванні гепатиту і цирозу, при алкогольних ураженнях і жирової дистрофії печінки. Хронічний гастрит та печію, пародонтоз та стоматит, виразку шлунка - всі ці захворювання можна вилікувати за допомогою олії розторопші.
 
А от якщо говорити про лікувальну дію, так вважають навіть лікарі, то масло розторопші допоможе вилікувати вас в кілька разів швидше.
Помітно це не тільки завдяки лікуванню і його протизапальним властивостям, якими воно володіє, а ще й завдяки тому, що регенерації шкіри відбувається в прискореному темпі.
 
Олія розторопші застосування знайшло ще в косметології, наприклад, для лікувальних масажів використовують саме це масло.
А якщо говорити про лікування опіків, то саме масло розторопші може лікувати не тільки шкіру, а ще й рани, які залишаються після опіків, гній набагато швидше виходить, в результаті чого шкіра регенерує.
 
Якщо говорити про хворих, у яких рани погано гояться, то після застосування даного масла одужанні значно прискорюється. За своїми цілющими властивостями олія розторопші перевершує навіть обліпиху, причому алергічних реакцій та подразнення на олію немає ні в кого, за винятком індивідуальностей кожного людського організму. Обліпиха теж здатна загоювати рани, але після її нанесення ви будете почувати легке печіння протягом 30 хвилин. А от якщо ви скористаєтеся маслом розторопші, то біль піде досить-таки швидко, а рана отримає ще й необхідні речовини. Причому шкіра ваша не отримає травм.
 
На сьогоднішній день ви можете порівняти мало розторопші, і масло обліпихи, і ви побачите, що олія розторопші набагато ефективніше, ніж масло обліпихи. А рубець, який залишається після лікування розторопшею, схожий більше на косметичний, і його практично навіть не видно.
Маслом розторопші можна навіть вилікувати виразку шлунка. Протипоказань при такому лікуванні виявлено не було. А ось показань для прийняття масла як зовнішньо, так і внутрішньо, виявлено більш ніж. Застосовувати масло розторопші при гінекологічних патологіях доцільно, тому що в ньому міститься велика кількість вітаміну Е, який потрібен нашому організму для статевої та ендокринної сфер як у жінок, так і у чоловіків.
 
А ще вітамін Е - це прекрасний антиоксидант.


Жінки, що мають таке захворювання як вагініт, можуть застосовувати масло розторопші для його лікування. Необхідно вводити на ніч масло всередину по 3 мл. для такої процедури рекомендується скористатися шприцом, попередньо знявши з нього голку.
Після такої процедури вимивати залишки масла не треба, вони вийдуть самі. Курс лікування становить 12 процедур.
А ось запальні процеси можна побороти також маслом розторопші, тільки його рекомендується змішати з олією чайного дерева. Таким чином, ви надайте більш сильний вплив на запальний процес.
 
Олія розторопші протипоказання, якого не були виявлені протягом багатьох поколінь. Саме тому лікарі і формацевти люблять даний препарат. Ні свербіння, ні алергії, не передозування виявлено не було - тільки користь. Але перш ніж скористатися даними маслом, проконсультуватися з лікарем все ж варто, тому що воно може не поєднуватися з тими чи іншими лікарськими препаратами або засобами.

 

 • Дифузний токсичний зоб
 • Зубний каминь небеспечний

 • Фейхоа - природне джерело йоду

 • Як вилікувати кашель

 • Народні засоби в лікуванні печії

 • Біль у грудях і прищі перед місячними

 • Водолікування і дієта при підвищенні холестерину

 • Що потрібно їсти щоб нестаріти

 • Лікування суглобів народними засобами

 • Гіпертонія. Лікування народними засобами

 • Як захиститися від гепатиту В

 • Контрацептиви для жінок: пігулки, свічки, спіралья

 • Як позбутися перегару алкоголю швидко в домашніх умовах

 • Мастопатія: симптоми і прихнаки. Лікування народними засобами

 • Свербіж і печіння в піхві жінок. Лікування

 • Остеопароз: лікування народними засобами

 • Розлад кишечника, лікування

 • Чому набрякають ноги, лікування

 • Безпліддя: лікуємо народними засобами

 • Олія расторопши, застосування

 •  

 • Як позбутися чірія

 • Як позбутися від відрижки

 • Опухла кисть руки

 • Настоянка від тиску

 • Як збільшити своє зростання?

 • Бронхіальна астма, вправи для лікування

 • Варення з кульбаб від цирозу печінки

 • Гіпертонічна хвороба, лікування вправами

 • Як уникнути стресу на роботі

 • Фрігідність у жінок, симптоми і лікування

 • Як не захворіти діабетом?

 • Як лікувати дисбактеріоз у дорослих

 • Лікування шийного остеохондрозу народними засобами

 • Основні причини здуття живота та їх усунення

 • Що не можна їсти натщесерце

 • Чому їсти потрібно повільно: 5 причин

 • Ванна при застуді: правила,рецепти

 • Очищення судин від холестиринових бляшок народними засобами

 •