Гороскоп на 2017 рік Діва 

2017 рік Вам краще почати з підведення підсумків минулого року, аналізу помилок і правильних рішень. Це допоможе сформувати базу для всього наступного року, який, судячи з усього, стане для Вас досить вдалим. Ви станете більш комунікабельними, поліпшите стосунки з начальниками, колегами та близькими людьми.
  Ваші ділові якості, такі як пунктуальність, посидючість, працьовитість, будуть оцінені вище усіляких похвал.

Найкращий період для кар'єрного просування - середина і друга половина січня. А ось в лютому не варто старатися: це повинен бути спокійною місяць, під час якого Ви, швидше за все, налагодите відносини з партнером і колегами по роботі.

З кінця травня і аж до початку серпня у Вас почнеться приголомшливо вдала смуга: Ви будете розвиватися в духовному плані, розширювати коло спілкування, робити успіхи в справах, будете дуже активні. З вересня темп життя слід зменшити: намагайтеся не приймати важливих рішень, не метушитися. У спірних моментах намагайтеся обміркувати все спокійно і наодинці з собою. У цей період будьте також обережні у відносинах з начальством.

В кінці вересня буде спостерігатися небувалий приплив енергії і сил, що сприятливо позначиться на Вашій працездатності. Можливо, Ви зумієте втілити в життя найнеймовірніші задуми і плани. Рівень Вашого досвіду і професійних знань значно зросте. У другій половині листопада намагайтеся не вступати в конфлікти і обходити гострі кути в спілкуванні.

Любовний гороскоп 2017 Діва

В цьому році особисті відносини Дев будуть розвиватися досить нерівно. Більшість проблем очікується в січні і квітні - періоді, коли в стосунках може наступити охолодження. Особливо актуально це для тих, хто регулярно змішує особисті відносини, бізнес і гроші. Для сімей 2017 рік також приготував випробування - труднощі з дітьми. Зірки пророкують, що ці неприємності можуть звернутися в солідні витрати. Деякі сім'ї вирішать придбати нерухомість, можливо, в іншому місті або навіть країні. До літа всі ці заходи будуть вирішені.

У другій половині 2017 року багатьох Дів можуть осягнути неприємності з родичами. Проблеми можуть мати абсолютно різний вигляд. В одній ситуації позиція рідних буде повністю суперечити інтересам Діви, а в іншій - рідні може знадобитися допомога, яка важким тягарем ляже на плечі Дев.

Удачі будь-яким починанням Дев додасть Юпітер, а Уран обіцяє велике число всіляких любовних авантюр, які передбачають робити несподіваний вибір.

З самого початку року Діви можуть готуватися до любовної вакханалії. Початку року на піку емоцій і пристрастей посприяє Марс. Сексуальна надзвичайність дозволить привернути увагу особливу людину. У цей період можлива поява людини з минулого. Тут потрібно буде добре подумати, оскільки поява старого знайомого змусить серце битися частіше.

У квітні належить дізнатися багато несподіваних речей про себе. Можливо буде знайдена дорога до щастя. Старі рани будуть загоєні у вересні з появою нових відносин. Не дивлячись на те, що друзі будуть здивовані вашим вибором, все складеться вдало.

Любовний гороскоп на 2017 рік для Дів показує, що можливо прояв пристрасті до людей, які зустрінуться на вашому шляху 8-го і 26-го числа будь-якого місяця. Зверніть увагу на тих, чиї імена починаються з «Х» та «Н».

Гороскоп кар'єри на 2017 рік Діва

Події в професійному житті Дів на початку 2017 можуть сильно попсувати нерви представникам знака. Стан справ буде відрізнятися крайньою нестабільністю, на службовому терені можуть виникнути відразу кілька абсолютно непов'язаних між собою проблем, які буде необхідно терміново вирішити. Не лякайтеся: все, що буде відбуватися в цей період, направлено лише на те, щоб Ви переконалися у власній працездатності та компетентності, зрозуміли, що Ви - сильна особистість і могли продовжувати своє кар'єрне зростання з досконалою упевненістю в собі. Пройдіть всі випробування, згнітивши серце, а ви винесете з них цінні уроки.

Навесні Вас, немов за помахом чарівної палички, покинуть всі неприємності і проблеми. Розпочнеться прекрасна пора для кар'єрного зростання та реалізації себе як професіонала. Вас чекають нові корисні ділові знайомства, ефективне спонсорство, креативні ідеї та будь-які професійні блага, про які можна тільки мріяти. Не бійтеся завищувати ціни за свою роботу - це буде виправдано і принесе Вам лише більші доходи. Не бійтеся взяти участь в якомусь авантюрний діловому проекті: Ви нічого не втратите і, не виключено, що навіть придбаєте.

Влітку Ваша діяльність буде все так само ефективна, проте в колективі намітиться розлад, який буде чреватий великими неприємностями. Тут дуже важливо не приймати все близько до серця і обходити гострі кути - цілком можливо, що Вашим колегам на це просто не вистачить мудрості. Не виключено, що Вас будуть навмисне провокувати на конфлікт; піддаватися не варто, а ось зробити висновки про людей, з якими працюєте в одному колективі - саме час. Намагайтеся не висловлюватися без гострої необхідності, уникайте переходу на особистості і не будьте занадто красномовні ні в особистих бесідах, ні на ділових нарадах.

Кінець 2017 року не надто вдалим періодом для всіх знаків Зодіаку, крім Вашого. У Вас в цей період все виходить, робота приносить задоволення, а удача в справах не залишає. Більш того, Вашій моральному стану і силі духу на цей період можна лише позаздрити: Ви бадьорі, енергійні і готові до нових звершень. Єдине, що може трохи затьмарити цей прекрасний період - відносини з колегами, які все ще можуть похрамивать. Рада той же: не вступайте в конфлікти і старанно обходить гострі кути. До Нового року будь-які неприємності повинні вирішитися самі собою.

Гороскоп здоров'я на 2017 рік Діва

У сфері здоров'я 2017 рік стане для Дів дуже благополучним періодом. Зазвичай дуже чутливі до змін погоди і сезонним нездужанням, на початку року Ви забудете про погане самопочуття і будете отримувати від життя задоволення як абсолютно здорової людини. Тільки з однією умовою: не можна дозволяти собі гастрономічних надмірностей і шкідливих звичок. Представники знака, які в період різдвяних канікул переборщать з майонезним салатами і алкогольними напоями, ризикують довго промучувати з яким-небудь захворюванням органів травного тракту. Лікарська допомога в цьому випадку буде необхідна, можлива навіть госпіталізація.

Діви - великі трудяги по натурі, але в весняні місяці від трудових подвигів настійно рекомендується утриматися. У цей період здоров'я потрібно поставити на перше місце в списку Ваших цінностей і зробити все можливе, щоб відчувати себе добре. Якщо Ви будете сильно втомлюватися від роботи і відчувати нездужання - варто просто взяти відпустку. Приділіть більше уваги розпорядку дня, харчування та профілактичним процедурам - це зробить Вас більш здоровими і успішними, відповідно.

Влітку загальний стан представників знака буде задовільним, проте зростає ризик заробити невроз або невралгію. Щоб цього уникнути, постарайтеся не приймати те, що відбувається навколо занадто близько до серця, налаштуйтеся на споглядальний лад і шукаєте гармонії душі і тіла. Для роздумів про життя, а також творчих проектів на майбутнє цей період буде найбільш плідним: Ви будете мислити чітко, говорити влучно і відчувати себе на коні.

Восени Дівам, які не пощадили свій організм в весняно-літній період, доведеться платити за рахунками. Можуть порядком здати нерви: Ви станете дуже запальними і, м'яко кажучи, неприємними в спілкуванні. Вилікуватися допоможе народна медицина: трав'яні настої замість чаю і кави, сирі овочі і салати замість важких гарнірів, соя і риба замість м'яса. Не забудьте також про заняття спортом, але подбайте про те, щоб вони приносили Вам справжнє задоволення - для Дів емоційна складова дуже важлива. До кінця року Вам вдасться відновити сили і підлікувати нерви, але найближчим часом все одно доведеться себе поберегти.

 

Гороскоп на 2017 рік Овен
 • Гороскоп на 2017 рік Тілець
 • Гороскоп на 2017 рік Близнюки
 • Гороскоп на 2017 рік Рак
 • Гороскоп на 2017 рік Лев
 • Гороскоп на 2017 рік Діва
 • Гороскоп на 2017 рік Терези
 • Гороскоп на 2017 рік Скорпіон
 • Гороскоп на 2017 рік Стрілець
 • Гороскоп на 2017 рік Козеріг
 • Гороскоп на 2017 рік Водолій
 • Гороскоп на 2017 рік Риби
 •