Гороскоп на 2017 рік Лев 

У 2017 Вам потрібно розвивати в собі командний дух. Можливо, саме друзі і колеги будуть визначати напрямки Вашого руху в цьому році: у Вас буде багато спільних справ, спільної роботи і планів. Відсуньте свій індивідуалізм в сторону - в цьому році він може Вам здорово нашкодити, замість цього вчіться розуміти інших людей і вгадувати їх думки.
  Можливо, досягнувши успіху в цьому, Ви злетите по кар'єрних сходах набагато швидше, ніж можете собі уявити. В цьому році заставу реалізації всього задуманого - впевненість в собі і присутність духу, ці два компоненти знесуть всі перепони на шляху до успіху.

У 2017 одним з Ваших головних помічників стане Ваша інтуїція: вчіться слухати і чути її голос. Боріться з ще одним голосом - голосом ліні; цей рік не любить ледарів. Перші 2 місяці року можуть бути неспокійними в плані справ, однак від Вас потрібне вміння бути спокійними і емоційно врівноваженими в будь-якій ситуації, тоді проблеми обійдуть стороною. З середини березня ви відчуєте бадьорість, енергію і життєвий тонус, отримаєте заслужену нагороду за свою працю.

Квітень і травень будуть напруженими місяцями, які вимагають витримки, зібраності й організованості. Найвдаліший місяць року - липень. У цьому місяці Вас чекає успіх в абсолютно будь-яких справах, ловіть момент і не відмовляйтеся від нових пропозицій і знайомств. На початку серпня варто дозволити собі відпочинок від справ, і присвятити час своєму здоров'ю. З кінця вересня і до середини листопада Вас чекає ще одна смуга везіння, а ось у другій половині листопада будьте обережні в справах і обмірковуйте будь-яке рішення. З початку грудня до кінця року Ви будете працездатні і бадьорі.

Любовний гороскоп 2017 Лев

Перша половина 2017 року припускає значне розширення кола знайомств Львів. Самотні і прагнуть до романтичних пригод люди в цьому році можуть розраховувати на досить цікаві контакти, флірт і просто приємне товариство. Можливо, Львів очікує роман з приїжджим людиною або ж належить познайомитися в поїздці. Доленосна зустріч може відбутися в січні, лютому, червні, або ж в серпні 2017 року.

У першому півріччі Лев може не виправдати очікувань своїх рідних або ж не виконати обіцяне, в результаті чого можуть виникнути великі розбіжності з родичами. Посиляться відносини у тих, хто працює в компанії з рідними. Тут проблеми і претензії неминучі в будь-якому випадку.

Друга половина року вкрай несприятлива для більшості подружніх пар. Наявні проблеми, все разом спливуть назовні, викликавши масу суперечок і конфліктів в сім'ї. У найскладнішій ситуації можливий розлучення, розділ майна і житла. Подружжям буде затіяний масштабний переїзд, не виключено, що не тільки в інший будинок, але і в іншу країну.

Юпітер допоможе познайомитися з людиною, якій Лев зможе довіряти. Марс наповнить поточний рік любов'ю. Тому, якщо бути самим собою, то існує можливість зустріти когось особливого. Життєвий досвід нового знайомого буде надто відрізнятися від вашого, і швидше за все, він буде розмовляти на декількох мовах.

У липні і серпні Марс зможе перетворити звичайні дружні відносини в бурхливий і пристрасний роман. До грудня Леви задумаються про зміну місця проживання.

Любовний гороскоп на 2017 рік для Львів каже, що зустріч 9-го і 27-го числа будь-якого місяця може стати початком пристрасті, особливо, якщо ім'я людини буде починатися на «Р» або «І».

Гороскоп кар'єри на 2017 рік Лев

Левам на початку 2017 року стоїть працювати за принципом «Роби що належне - і хай буде, що буде». Новий рік почнеться з тихого, нічим не примітного періоду, коли не трапиться нічого дуже хорошого, але і нічого дуже поганого. Ви будете сумлінно працювати, отримуючи за свою працю звичне винагороду. Але не варто розслаблятися: цілком можливо, що в цей період підвернеться якась велика удача. Можливо, Вам в голову прийде вдала ідея, або Ви знайдете підходящого спонсора для будь-якого заходу - в будь-якому випадку, беріть бика за роги і, не зволікаючи, використовуйте можливість - в майбутньому її реалізація принесе щедрі плоди.

Навесні в Вашій професійній сфері намітяться помітні зрушення. Безробітним представникам знака пощастить знайти гідне місце, а у працюючих з'явиться шанс підвищити свій статус в очах начальства і навіть просунутися вгору по кар'єрних сходах. Будьте обережні: Ваш успіх буде помічений не тільки доброзичливцями, але і заздрісникам. Їх кількість буде зростати в міру того, як зростатиме Ваша самооцінка. Ось чому зізнаватися - дуже небезпечно. Намагайтеся не брати участі в конфліктах на роботі і, тим більше, не створювати їх. Чи не хваліться перед товаришами по службі своїми кар'єрними досягненнями - навпаки, давайте поради та рекомендації, допомагайте і іншим досягти Вашого рівня. Тільки так Ви зможете втриматися на тій сходинці, на яку зійде на початку весни.

Літо - розквіт Вашої професійної діяльності. Ви будете почувати себе успішними і впевненими, удача буде переслідувати в усіх справах, за які Ви візьметеся. Ви будете твердо крокувати вгору по кар'єрних сходах і, головне, будете задоволені тим, що робите.

На початку осені Ви все ще будете зберігати свій бадьорий робочий настрій, хоча темпи роботи помітно знизяться. Багато нові ідеї та плани реалізувати не вдасться, проте падати духом і віддаватися бездіяльності - дуже небезпечно. У будь-який момент Вам можуть запропонувати справу, яке в майбутньому році принесе великі дивіденди. Будьте в робочій формі і завершите всі рутинні справи до кінця року.

Гороскоп здоров'я на 2017 рік Лев

Початок 2017 року левам краще присвятити релаксації: після нервування попередніх місяців це просто необхідно. Якщо Вам не вдасться привести нерви в порядок зараз, то потім буде вкрай важко налаштувати себе на потрібний лад. На початку зими будьте дуже уважні: в результаті власної необережності можна отримати серйозну травму або спровокувати рецидив давно пережитого захворювання. Якщо не хочете опинитися на лікарняному ліжку в самий розпал різдвяних свят, варто поводитися дуже обачно. В цілому ж взимку Ви будете почувати себе добре, і чим ближче до весни - тим самопочуття буде поліпшуватися.

Навесні Ви будете на піку фізичного здоров'я: відмінний імунітет, бадьорість та енергійність - цього навіть представникам знака у віці буде не позичати. Однак таке чудове самопочуття потрібно цінувати, і рідше перевіряти свій організм на витривалість. Велика ймовірність почати весняно-літній сезон занадто частими застіллями з великою кількістю спиртного. Цього якраз варто уникати: набагато розумніше зараз буде обмежити себе і в їжі, і в алкоголі. Чи не побережёте своє здоров'я навесні - влітку вже не зможете похвалитися таким чудовим станом.

Якщо навесні Ви досить подбали про своє здоров'я, влітку не доведеться скаржитися ні на які захворювання або отруєння. Ваше самопочуття буде як і раніше чудовим. Правда, для інших сфер життя літній період може виявитися не найпростішим, що виллється в нервове напруження. Деяку нервозність, яка наздожене Вас зараз, не можна запускати: серед рутинних справ і життєвих проблем знаходите час для відпочинку, улюблених занять і, звичайно ж, турботи про здоров'я. Якщо ж Ви вирішите з головою зануритися у вир різноманітних проблем - ризикуєте заробити нервовий стан, від якого згодом доведеться довго позбавлятися.

Восени тенденції будуть практично такими ж, за винятком того, що життєві обставини в цей період будуть складатися вкрай вдало, що не зможе не сказати позитивно на Вашому настрої і самопочутті. Проте, не зайвим буде поберегти нерви: забувати про роботу у вихідні, правильно харчуватися і не зловживати кавою і алкогольними напоями - вони зайвий раз стимулюють нервову систему, а Вам це не потрібно. Пам'ятайте, що всі хвороби - від нервів, і бережіть себе.

 

Гороскоп на 2017 рік Овен
 • Гороскоп на 2017 рік Тілець
 • Гороскоп на 2017 рік Близнюки
 • Гороскоп на 2017 рік Рак
 • Гороскоп на 2017 рік Лев
 • Гороскоп на 2017 рік Діва
 • Гороскоп на 2017 рік Терези
 • Гороскоп на 2017 рік Скорпіон
 • Гороскоп на 2017 рік Стрілець
 • Гороскоп на 2017 рік Козеріг
 • Гороскоп на 2017 рік Водолій
 • Гороскоп на 2017 рік Риби
 •