Гороскоп на 2017 рік Близнюки 

2017 рік стане початком нового витка у Вашому житті, принесе масу позитивних вражень і успішних проектів, а неприємності з минулого року дозволить там і залишити. У лютому Ви відчуєте прилив життєвої енергії та активності; швидше за все, значно розширите своє оточення і придбаєте нових друзів.
  У зв'язку з цим Ви також станете більш впевненими в собі і в майбутньому, проте не заходьте в цій впевненості занадто далеко: ретельно обмірковуйте всі важливі рішення і не дуже довіряйте інтуїції.

Квітня дозволить розкрити творчу сторону Вашої натури, а також якісь нові якості в собі, дасть можливість проявити себе в якихось творчих проектах. Використовуйте перший тиждень травня, щоб завершити всі розпочаті справи і розрахуватися з боргами, однак це не вдалий період для початку чогось нового. З кінця травня і до початку серпня для Вас почнеться продуктивний і сприятливий період, який принесе величезні плоди. Ось чому в цей час варто добре попрацювати, а про відпочинок задуматися в кінці серпня - вересні.

Відпочинок, втім, теж пройде на славу, якщо Ви добре його сплануєте: романтичні пригоди і незабутні враження вам забезпечені. В кінці вересня варто знову активно взятися за роботу: ви зможете успішно справлятися з поточними справами і планувати багатообіцяюче майбутнє. Завершиться цей насичений рік запаморочливим успіхом і просуванням по службі. Не переживайте, якщо матеріальна винагорода буде не настільки великим, як Ви очікували - Ваша праця компенсується чимось більш цінним.

Любовний гороскоп 2017 Близнюки

У 2017 році для Близнюків особисте життя може стати пріоритетною роботи і кар'єри. Розпочата давно любовний зв'язок досить міцна і серйозна, тому просто так ігнорувати її не вийде. При цьому вона зажадає багатьох змін, і зовнішніх, і внутрішніх. Подолати це все під силу тільки люблячим і вірним, тим, хто може відмовитися від власних егоїстичних прагнень. Зірками буде підтримано будь-яке зусилля в цьому плані і дано «зелене світло» усім щирим спілкам.

Багатьом сім'ям належить подолати проблеми з дітьми, які потребують не тільки фінансових витрат, але і душевних сил.

Самотні Близнюки зможуть прекрасно провести час і навіть можуть зустріти цікаву людину, здатного скрасити їх життя. Але відносини можуть складатися не зовсім гладко, величезна хвиля клопоту передбачається в березні і квітні. Слід зазначити, що весна вкрай складна, як для нових зв'язків, так і відбулися спілок.

Відносини з рідними можуть змінитися. Перше напруга відчується вже на початку літа, а восени проблеми ще більш посиляться.

У листопаді-грудні 2017 роки Близнюки можуть бути схильні до критики з боку оточуючих, і скоріше за все, виявиться те, що приховувалося довгий час. Зірки рекомендують бути трохи сміливіше і твердіше, згодом всі труднощі пройдуть.

Венера перебуває у вашому знаку, що обіцяє наповнений любов'ю рік, протягом якого можливе здійснення самих божевільних і таємних бажань. Під впливом Марса дружні відносини запросто можуть перерости в любовні. В результаті об'єднання Венери і Марса, головним місяцем року стане квітень.

Будьте обережні, у жовтні ви можете почати роздавати незвичайні обіцянки.

Любовний гороскоп на 2017 рік звертає увагу Близнюків, що свою долю можна зустріти 11-го або 29-го числа кожного місяця. Добре, якщо ім'я цієї людини буде починатися на «К» або «Т».

Гороскоп кар'єри на 2017 рік Близнюки

Початок 2017 ознаменується деякими змінами в професійному мисленні Близнюків. Ви трохи «розгубите» свою мрійливість і незібраність, станете більш серйозними і відповідальними. Це негайно позначиться на Вашій кар'єрі: зосередженість і цілеспрямованість у веденні справ допоможе Вам показати себе з найкращого боку в своїй сфері діяльності. Ви почнете йти до успіху впевненими семимильними кроками.

Протягом усього року в усіх справах і починаннях Вас не залишить удача; особливо яскраво це проявиться на початку весни. Багатообіцяючі проекти, цікаві можливості і пропозиції, нові ідеї і шанси їх реалізувати - все це буде сипатися на Вас з неба. Ваше завдання на цей період проста - приймайте ці щедрі дарунки долі і використовуйте кожен шанс досягти успіху, який Вам представиться. Особливо вдалими зараз виявляться творчі проекти - можливо, саме їм і варто приділити більше уваги. Не бійтеся також зважитися на зміну місця роботи, якщо давно це запланували: в цей період Ви легко зможете знайти нову площадку для швидкого кар'єрного зростання.

Влітку можна дозволити собі заслужений відпочинок, тим більше, що в професійній сфері на деякий час Вас чекає затишшя. Розслабтеся, присвятіть час думкам про щось більш приємне і духовному, ніж робочі труднощі. Правда, зовсім вже занурюватися в чарівний світ мрій і творення не варто: до кінця літа Вам знову випаде нагода (і швидше за все, навіть не одна) проявити себе на професійній ниві і успішно втілити в життя будь-які цікаві проекти та ідеї. Можливе підвищення по службі і поліпшення відносин з начальством.

Кінець року може принести деякі неприємності в діловій сфері, причому пов'язані вони будуть швидше з міжособистісними відносинами в колективі, ніж з виробничими питаннями. Можливо, на якийсь період Ви втратите взаєморозуміння з колегами, або вороги раптом нагадають про себе. Через це може зірватися будь-якої проект, на який Ви покладали великі професійні надії. Але не варто впадати у відчай - багато Ви не втратите, а Ваша природна комунікабельність дозволить налагодити відносини з оточуючими вже до грудня.

Гороскоп здоров'я на 2017 рік Близнюки

В точки зору стану здоров'я, для Близнюків 2017 рік буде досить сприятливим. На початку року Ви будете почувати себе добре і комфортно в своєму тілі, ніщо не буде турбувати, енергії знайдеться достатньо, щоб ефективно працювати і правильно відпочивати. У цей період багато представників знаку зможуть розквитатися з давно мучівшімі хронічними захворюваннями: можливо, Вам запропонують спробувати якийсь новий спосіб вирішення проблеми, і він виявиться ефективним. Єдине, що може затьмарити цей сприятливий період - непомірний апетит, який несподівано в Вас прокинеться. Якщо Ви дасте волю своєму апетиту, Ви можете різко набрати вагу, що неминуче спричинить за собою погіршення загального фізичного стану та проблеми зі здоров'ям.

Навесні Ви будете пожинати плоди того, як стежили за здоров'ям в попередні місяці. Якщо взимку Ви все ж дозволили собі нестриманість в харчуванні, зараз, швидше за все, у Вас почнуться проблеми з травними органами; доведеться звернутися до лікаря для усунення проблеми. Якщо ж Ви ні на йоту не здали позиції як прихильник здорового способу життя, неприємностей зі здоров'ям Вам випробувати не доведеться, продовжуйте в тому ж дусі!

Влітку в цілому Ваше самопочуття буде відмінним, однак сильно навантажувати організм настійно не рекомендується. Даний період призначений для відпочинку в прямому його значенні: більше свіжого повітря, фруктів і годин сну, менше нічних клубів, шкідливих звичок і ударної роботи. Ідеальним варіантом для Вас зараз буде виїхати подалі від великого, галасливого і димного міста і присвятити час улюбленим заняттям.

Восени і взимку будьте гранично уважні до свого здоров'я. У цей період може відбутися збій в роботі печінки або нирок, навіть якщо до цього у Вас не було проблем з цими органами. Якщо Ви відчуєте, що щось не так, не зволікайте зі зверненням до лікаря, інакше можна дочекатися дійсно серйозних проблем.

 

Гороскоп на 2017 рік Овен
 • Гороскоп на 2017 рік Тілець
 • Гороскоп на 2017 рік Близнюки
 • Гороскоп на 2017 рік Рак
 • Гороскоп на 2017 рік Лев
 • Гороскоп на 2017 рік Діва
 • Гороскоп на 2017 рік Терези
 • Гороскоп на 2017 рік Скорпіон
 • Гороскоп на 2017 рік Стрілець
 • Гороскоп на 2017 рік Козеріг
 • Гороскоп на 2017 рік Водолій
 • Гороскоп на 2017 рік Риби
 •