Гороскоп на 2017 рік Телець 

Цей рік подарує Вам чимало шансів втілити в життя ідеї і плани, які в попередньому році тільки зародилися в Вашій уяві. Можливі зміни у Вашому світовідчутті і сприйнятті навколишнього світу. Перший місяць року буде найвдалішим для планування, створення фундаменту для Ваших майбутніх проектів, лютий же може виявитися складним і багатим на випробування місяцем.
До середини весни Ви можете відчувати деяку нестачу енергії, проте з настанням травня відкриється друге дихання, що дасть можливість викластися на 100% і досягти успіху в справах. Ви можете задуматися про пошук нової роботи або зміну роду діяльності, проте поставтеся до цих бажань дуже обережно: не всі пропозиції будуть перспективними для Вас.

Однак уже в кінці травня - початку червня перед вами відкриються нові можливості по реалізації всіх ваших талантів і ділових якостей, можливо, самі грандіозні перспективи за останні роки.

Друга половина серпня і перша половина вересня сприятлива для відпочинку, дозвілля, турботи про здоров'я; в цей період краще не завантажувати себе роботою.

Листопада може стати непростим місяцем для спілкування і відносин: намагайтеся уникати конфліктів, акуратно обходите гострі кути і застосовуйте всі Ваші дипломатичні здібності.

Друга половина грудня принесе рівновагу і спокій, стабільність у відносинах з оточуючими і внутрішню гармонію.

Любовний гороскоп 2017 Телець

Особисте життя в 2017 році може виявитися зовсім непростий. Багатьом Тельцям доведеться побувати в ситуаціях, де все, що дратує вже тривалий час, з'єднатися воєдино і доставить немало клопоту.

У другій половині року відбудеться бурхливий вибух емоцій, але ні Телець, ні його партнер не побажає піти на поступки. Чим все це закінчиться - передбачити складно, все залежить від міцності відносин, і якщо вони вже мертві, то поради в цьому випадку безглузді. Якщо ж почуття є, то в першій половині року необхідно вжити заходів щодо врегулювання особистих відносин. Особливо це стосується подружніх пар.

Любовний гороскоп на 2017 рік предупрежлдает, що Тельцям доведеться зіткнутися зі складною ситуацією, що склалася в колі родичів. Давно почалися процеси відчуження, тривати і в цей період життя. Тому представнику знака рекомендується піти на поступки, щоб остаточно не посваритися зі своїми рідними. Можливо, комусь із рідні потрібна допомога, і Телець багато звалить на свої плечі.

Юпітер обіцяє в цьому році дивовижні романтичні пригоди. Ви, нарешті, знайдете того, хто вас оцінить.

Рік починається з Марса, планети, які сприяють новим відносинам. Тому, щоб привернути чиюсь увагу, досить буде просто підійти і представитися. Але використовувати цю силу потрібно дбайливо, так як відносини, які почнуться в такий спосіб, можуть закінчитися непросто. Свій вплив Марс продовжить і в лютому, так що в День всіх закоханих, Тельцям належить дізнатися ім'я свого залицяльника.

Перший місяць осені - час бурхливих пристрастей, але при цьому важливіше будуть сказані в грудні тихі слова любові.

Зверніть увагу на тих, кого доведеться зустріти 12-го або 30-го числа кожного місяця, можливо, це ваша доля, особливо, якщо ім'я починається на «К» і «Л».

Гороскоп кар'єри на 2017 рік Телець

2017 рік подарує Тельцям воістину чарівний професійний успіх. Правда, не відразу: на початку року Вас може очікувати якась неприємність - свого роду перевірка на міцність. Ви пройдете її з успіхом, навіть зумівши отримати вигоду з неприємного становища. До слова, це неприємна ситуація стане єдиним серйозним перешкодою в роботі за рік. З нього лише почнеться Ваш стрімкий зліт до благополуччя і процвітання.

Навесні Ваша професійна компетенція виявиться на висоті: Ви блискуче впораєтеся з будь-якою роботою і виправдаєте будь-яку відповідальність, на Вас покладену. Впливати на це буде і значно підвищилася самооцінка. Навряд чи в цей період знайдуться гідні конкуренти Вашому чудовому професіоналізму, проте бойовий настрій втрачати все одно не варто. Холоднокровне ставлення до тих, хто може стати на Вашому шляху до успіху - ось основна запорука успіху в даний період.

Влітку ситуація на професійній ниві не дуже зміниться: Ви як і раніше будете активно і успішно будувати кар'єру. До цього часу у Вас з'явиться чимала впевненість в своїх силах - це буде дуже допомагати справлятися з непередбаченими ситуаціями. Ваші ідеї в більшості своїй будуть дуже вдалими, хоча деякі з них доведеться відстоювати перед визнаними авторитетами. Не лякайтеся цього і сміливо стійте на своєму - Ваше завзятість буде винагороджено.

До осені темпи, якими Ви штурмуєте професійний Олімп, трохи знизяться. Причиною цього стануть рутинні справи, які не уявляли для Вас інтересу протягом усього року, але які неможливо буде відкласти тепер. Втім, з цими справами Ви зможете впоратися без праці; використовуйте цей шанс, щоб в черговий раз довести і собі, і колегам, і начальству, що професіонал може зробити будь-яку, навіть саму нудну роботу, блискучою і цікавою. В кінці року будьте також готові до того, щоб швидко і впевнено вирішувати «проміжні» завдання, що виникатимуть у великій кількості. Зумієте розібратися з усіма справами зараз - наступний рік почнете без зайвих турбот і рутинних справ.

Гороскоп здоров'я на 2017 рік Телець

На початку 2017 року Тельці навряд чи зможуть поскаржитися на своє здоров'я - воно буде практично ідеальним. Прекрасне самопочуття позитивно позначиться на моральному самовідчуття: Ви будете успішні в роботі, а також чуттєві і незрівнянні в стосунках з протилежною статтю. У цей період у Вас буде багато сил на фізичні вправи; не пропустіть момент і приділіть час занять спорту. До речі, у професійних спортсменів-Тельців зараз можливі значні успіхи в кар'єрі. Єдиний нюанс: необхідно бути обережними і уважними, щоб уникнути травм опорно-рухового апарату, які можуть загрожувати представникам знака в цей період.

Весну Ви зустрінете в раніше бадьорому стані духу, а в зв'язку з потеплінням і поліпшеним настроєм станете ще більш активними. Ось з активністю якраз не можна перестаратися: весна - підступний період, найменше перенапруження може привести до нестачі вітамінів і загального занепаду сил. Ретельно плануйте свій розклад і не хапайтеся за кілька справ відразу - і зможете уникнути цієї неприємності.

Літо - пік Вашої фізичної активності і квітучого здоров'я. Однак травм в результаті падінь, аварій або нещасних випадків, як і раніше варто боятися - зараз Ви так емоційні і різання в рухах, що можете втратити пильність в будь-якої небезпечної ситуації.

Восени варто трохи зменшити темп життя: більше відпочивати, зайнятися легкими фізичними навантаженнями, приділити увагу профілактичним процедурам. Особливо варто зайнятися своїм здоров'ям, якщо у Вас є хронічні захворювання - пізньої осені вони можуть сильно загостритися. Також приділіть увагу збалансованості Вашого харчування: можливо, в цей період у Вас сильно підвищиться апетит - якщо не хочете набрати вагу і заробити проблеми з обмінними процесами, контролюйте свої гастрономічні пориви. Та годі обмежити себе в їжі більше звичайного, щоб організм легко заповнював затрачену енергію.

 

Гороскоп на 2017 рік Овен
 • Гороскоп на 2017 рік Тілець
 • Гороскоп на 2017 рік Близнюки
 • Гороскоп на 2017 рік Рак
 • Гороскоп на 2017 рік Лев
 • Гороскоп на 2017 рік Діва
 • Гороскоп на 2017 рік Терези
 • Гороскоп на 2017 рік Скорпіон
 • Гороскоп на 2017 рік Стрілець
 • Гороскоп на 2017 рік Козеріг
 • Гороскоп на 2017 рік Водолій
 • Гороскоп на 2017 рік Риби
 •