Як вибрати парфуми

  

Не знаєте, як підібрати парфум? Є кілька простих секретів, знання яких дозволить вам ніколи не помилятися при підборі саме вашого аромату.

Певний аромат дозволяє зробити завершальний акцент у будь-якому образі. Тому головне завдання, яке покладає жінка на парфум, полягає в тому, щоб найкращим чином підкреслити свою індивідуальність, красу і жіночність. Все це необхідно для того, щоб привернути увагу представника протилежної статі. Чарівний аромат в мистецтві зваблювання грає не останню роль, тому дуже важливо правильно вибрати парфум.

Як вибрати парфуми

Вирішіть, для чого вам потрібно підібрати парфум. Вибір духів залежить від безлічі факторів. Наприклад, в який час доби ви припускаєте його надягати? Якщо ви плануєте одягатися в аромат вдень і носити його на роботу, то вам буде потрібно м'який летючий ненав'язливий аромат. Якщо ж вам потрібно вечірній аромат, який ви плануєте наносити перед романтичною вечерею в ресторані або перед світським раутом, то це буде щось томне, насичене, зачаровуюче.

Перше знайомство. Воно не терпить поспіху і вимагає особливого ставлення. Якщо вам потрібно вибрати парфум, до цього слід ретельно підготуватися. Уявіть собі, що відправляєтеся на перше побачення. Подбайте про те, щоб шкіра рук, а точніше зап'ясть, буле добре зволожене, але і не мало сторонніх запахів, тому перед цим «побаченням» не потрібно користуватися вашим звичним парфумом. Щоб трохи краще дізнатися новий аромат, нанесіть його спочатку на спеціальну паперову смужку - блотер. Вони є в кожному магазині, де продають парфуми. Другу краплю нанесіть на зап'ясті або згин ліктя. Але не варто розтирати пахучу рідину після нанесення. Таке знайомство дозволить вам відчути лише верхні ноти аромату. Поносіть його з собою протягом дня - на блотере і на тілі. Так ви зможете максимально розкрити піраміду композиції, адже з часом всі аромати мають властивість змінюватися. Всі ці перевтілення повинні вам подобатися.

Як вибрати парфуми.

Не слухайте нікого. Крім власних відчуттів. Мода, реклама, подруги або хтось ще може порадити вам тільки, на які аромати варто звернути увагу. Однак остаточний вибір робіть, покладаючись виключно на власні відчуття. Приміряючи новий аромат, звертайте увагу на кожну дрібницю, ви повинні відчувати себе в ньому, немов у невагомому мереживній білизні. Ви повинні відчувати тільки приємні відчуття. Закрийте очі і вдихніть глибше. Головне - комфортне самовідчуття в оточенні аромату, він не повинен тиснути на вас не повинен викликати нудоту або головний біль. Тільки невагоме насолоду і більше нічого. Якщо хоча б найменша деталь при знайомстві з ароматом вас бентежить, відкладіть продовження ваших відносин. Щоб правильно підібрати парфум, необхідне дотримання наступних умов: достатня кількість часу, гарний настрій, відсутність сторонніх запахів в атмосфері і спокійна обстановка.

Не поспішайте. Не поспішайте купувати перший вподобаний парфум. Як кажуть французькі парфумери: «Вибирати аромат - це все одно, що вибирати коханця. Потрібно як мінімум провести з ним ніч, щоб зрозуміти наскільки ви підходите один одному ».

 

 

Жіноча мода. Аксесуари за кольоротипом
 • Антиоксиданти у скдаді косметичних засобів
 • Біологічно-активні речовини у складі косметичних препаратів
 • Вибір аромату згідно цветотипу
 • Як швидко освітлити обличчя і макіяж
 • Як зробити нігті білішими
 • Видалення волосся назавжди народними засобами
 • Як зняти нарощені вії в домашніх умовах
 • Як підібрати рум'яна
 • Як вибрати тональний крем
 • Як відбілити обличчя після засмаги
 • Як проколоти вуха в домашніх умовах
 • Як вибрати тіні для повік?
 •