Як визначити розмір джинсів

  

Купуючи дорогі брендові джинси, цілком природно хочеться, щоб вони сиділи ідеально по фігурі, а для цього вкрай необхідно правильно підібрати розмір джинсів.

 
А щоб це зробити, для початку, потрібно дізнатися розмір джинсів, який вам ідеально підійде. Але як це зробити? Як визначити розмір джинсів? Виявляється, правильно визначити розмір джинсів, на подив багатьох чоловіків, за допомогою простого вимірювання себе сантиметровою стрічкою неможливо. Використовуючи такий метод можна придбати не ідеально сидячі джинси, а мішок, який буде більше необхідного обсягу на 4 одиниці.

Існує інший перевірений спосіб, як підібрати джинси за розміром. Можна просто переміряти кілька різних розмірів, моделі яка сподобалася вам і і вибрати розмір джинсів, який краще всього на вас сидить. Але, на жаль, не завжди є можливість, час і бажання робити примірку. Особливо це стосується чоловіків, які не дуже люблять ходити по магазинах і роблять покупки тільки зважаючи гострої необхідності. Фірмові джинси можна купувати і без примірки, і навіть не виходячи з дому, через інтернет. Серйозні виробники дуже скрупульозно ставляться до відповідності своєї продукції розмірним стандартам. У таких джинсах, якщо написаний розмір W32 L34, значить, це так насправді. Але щоб придбати джинси без примірки необхідно дізнатися розмір джинсів, і замовити відповідний.

Як визначити розмір джинсів

Перед тим, як визначити розмір джинсів, потрібно правильно себе виміряти. Джинси вимірюються в двох напрямках:

1) окружність талії "W" - скорочення від «waist» (пояс),
2) довжина брюк по внутрішньому шву "L"-скорочення від «lenght» (довжина)

Розміри джинсів вказуються в дюймах, наприклад «W32 L34», що означає, що окружність талії 32 дюйми, а довжина штанини 34 дюйми.
Крім цього, є ще один важливий параметр RISE, що означає - висота пояса. На вимір цього показника особливу увагу варто звернути тим, хто має округлий «животик».

Як визначити розмір джинсів

Отже, поговоримо про те, як дізнатися розмір джинсів. Щоб визначить розмір джинсів, візьміть штани або джинси, які добре на вас сидять. Це означає, що вони не тиснуть і не сповзають при ходьбі, а між тілом і поясом штанів повинен вільно входити палець.
Застебніть блискавку і гудзика на поясі джинсів або штанів і покладіть їх перед собою на рівну поверхню. Потім, по низу паска виміряйте відстань через гудзик між крайніми точками пояса. Отримане число помножте на 2 і в результаті, ви дізнаєтеся окружність талії для штанів, які відмінно на вас сидять. При цьому, 1 сантиметр дорівнює 0.4 дюйма, 1 дюйм дорівнює 2.54 сантиметра.
Для визначення розміру звичайних штанів цього було б достатньо, але ж мова йде про джинсах. Тому, щоб придбати джинси, які ідеально на вас сидять, від отриманої, при множенні цифри, відніміть 1 дюйм. У результаті отримаємо розмір джинсів, які буду щільно сидіти на вас, що дозволить заховати невеликий животик і виглядати трохи стрункішими. У міру шкарпетки, джинси мають властивість розтягуватися і стають вільніше. Але якщо вам подобається, щоб відразу було просторо не вираховується від отриманої окружності дюйм. У будь-якому випадку, завжди можна буде «підтримати» джинси ременем або підтяжками.

Далі визначаємо довжину. Для цього беремо рулетку і заміряємо відстань по внутрішньому шву штанів від паху до підлоги. Отримані цифри в дюймах будуть другим необхідним нам розміром «L». Визначаючи довжину джинсів, необхідно пам'ятати, що ні випрані джинси, набагато сильніше сідають по довжині, ніж про ширині.

При виборі відповідного розміру джинсів, необхідно враховувати висоту (Rise) пояси і діаметр штанини біля взуття. Rise дуже важливо враховувати тим, хто зазвичай вибирає джинси саме по висоті посадки на поясі. Вимірюється на старих, улюблених штанях від пояса до паху, як спереду, так і ззаду. Як правило, виробники на бирці вказують обидва розміру.

 

 

Модний хіт: комерці з бісеру
 • Як і з чим носити комерці
 • Як красиво зав'язати шарф
 • Цветотип зовнішності
 • Як вибрати костюм на 1 вересня для хлопчика
 • Як вибрати плаття
 • Як візуально зменшити груди
 • Як вибрати оправу для окулярів
 • Як шнуровати кеди?
 • Як зробити дірки на джинсах
 • Як розтягнути джинси
 • Як ходити на підборах
 • Як скласти сорочку
 • Як зав'язати жіночу краватку
 •