Як розтягнути джинси

  

Як би ми не старалися, але часто після прання улюблених джинсів, трапляється те, що надіти їх ми не можемо! Не варто засмучуватися, це цілком буденна ситуація.

 
Тому, якщо в голову починають лізти неприємні думки з приводу набраних зайвих кілограмів, які нібито і заважають «влізти» в джинси, сміливо їх відкидайте - вам всього лише потрібно розтягнути джинси після прання. Адже, як правило, проблема виникає зовсім не через те що збільшилися обсягі господині джинсів, а через те що джинсова тканина, що складається з натуральних еластичних волокон, при носінні, певною мірою розтягується, а після прання дає усадку приблизно на один розмір, що вважається цілком природним явищем. Тому, після прання потрібно розтягнути джинси до первісного стану.

Хоча, слід сказати, що не завжди після прання необхідно розтягнути джинси. Більше і частіше усадку дають джинси, у яких в складі великий вміст бавовни, а от штучні волокна, такі як поліестер, який входить до складу тканини джинсів, не дають джинсам зменшуватися.

Як розтягнути джинси

Як розтягнути джинси, які не містять у своєму складі штучних волокон? У принципі, зробити це дуже просто. Для того щоб розтягнути джинси по ширині, потрібно всіма силами постаратися натягнути їх на себе. Зручніше робити це лежачи, щоб живіт, який набагато більше виступає у вертикальному положенні тіла, не заважав застібати вузькі джинси. Одягнувши джинси в такому положенні, і походивши деякий час в них, тканина знову розтягнеться, і улюблені джинси знову стануть зручними. Щоб підсилити ефект і краще розтягнути джинсову тканину, потрібно, перед тим як розтягнути джинси, одягнути на себе теплі колготки. Таким чином, і джинси краще розтягнуться і шкіра в процесі «натягування» джинсів від тертя не постраждає.

Якщо ж завдяки таким заходам розтягнути джинси не вдалося, то можна попередньо замочити їх у теплій воді і після того, як їх добре віджали, одягнути на себе у вологому або навіть в мокрому вигляді. Мокрі джинси легко натягнуться, після чого необхідно походити в них десять-п'ятнадцять хвилин і висушити їх праскою або природним способом. За допомогою праски, можна злегка розтягувати їм тканину в різні сторони до потрібної ширини. Таким чином, залежно від виду тканини джинсів, у вас в запасі з'явиться пару зайвих сантиметрів об'єму.

Як розтягнути джинси.

Якщо і цей спосіб не підійшов, а з джинсами розлучатися ніяк не хочеться, можна вжити більш кардинальних заходів - розпороти внутрішні бокові шви брюк, а можливо, і зовнішні шви, а потім знову зшити їх, залишаючи менший запас тканини. Це роблять, коли потрібно істотно збільшити розмір джинсового виробу. Таким чином, без будь-яких вставок можна збільшити джинси на один розмір.

Слід сказати, що всі ці способи, як розтягнути джинси підходять тільки для розтягування їх в ширину, а от розтягнути джинси в довжину навряд чи вдасться. Зазвичай, сильно розтягуються поперечні волокна вироби, а основна нитка, яка йде по довжині джинсів, тягнеться дуже погано. Тому, якщо необхідно подовжити джинси, знизу вироба можна розпороти щільний підрубувальний шов і зменшити подгібку. Таким чином, можна запросто подовжити джинси на 2-3 сантиметри.

 

 

Модний хіт: комерці з бісеру
 • Як і з чим носити комерці
 • Як красиво зав'язати шарф
 • Цветотип зовнішності
 • Як вибрати костюм на 1 вересня для хлопчика
 • Як вибрати плаття
 • Як візуально зменшити груди
 • Як вибрати оправу для окулярів
 • Як шнуровати кеди?
 • Як зробити дірки на джинсах
 • Як ходити на підборах
 • Як визначитирозмір джинсів
 • Як скласти сорочку
 • Як зав'язати жіночу краватку
 •