Цветотип зовнішності


 

Кожна людина наділена певним природним колоритом, успадкованим від природи. Це наші колір шкіри, волосся, очей і відтінок губ. Більшість звичайно чули про 4 цветотіпах, але не всі розуміють корисність цих знань і можуть правильно визначити цветотип своєї зовнішності. А між тим, знання свого цветотипа дозволить вам ідеально підбирати правильні відтінки макіяжу та одягу, вдало підкресливши природні дані.

Як визначити цветотип зовнішності і які кольори йдуть представникам кожного з чотирьох типів? Відповіді - в цій статті.

 

Визначення цветотипа зовнішності

Ідея розділити людей на 4 типи, залежно від колористики зовнішності належить засновнику косметичної імперії Max Factor. Все геніальне - просто, витративши кілька хвилин можна істотно полегшити для себе вибір кольорів в одязі та макіяжі на все життя!

Найпростіший спосіб діагностики свого цветотипа - уважно розглянути своє відображення в дзеркалі без косметики, при тьмяному денному освітленні. Якщо колір волосся не натуральний, сховайте волосся під косинку нейтрального кольору. Також варто оголити плечі, щоб колір одягу не кидав відблиски на обличчя і не заважав концентрації на природних фарбах.

Прикладіть до обличчя по черзі два шматочки матеріалу або паперу - один теплого персикового відтінку, а інший - холодного рожевого. Придивіться, який відтінок виглядає більш "рідним", перегукується з рум'янцем і змушує шкіру світиться? Теплий відтінок відповідає кольоротипу Весна і Осінь, а холодний - Лету і Зимі.

 

 

Як визначити цветотип

Наступний етап - вибір між "холодними" і "теплими" парами. Якщо вагаєтесь між Навесні і Восени - озбройтеся зразками теплого чистого кольору і теплого приглушеного, як-би "затертого" відтінку. За тим же принципом прикладіть їх до обличчя і оцініть гармонію. Аналогічно визначається різниця між цветотипу Літо і зима, але для тесту вибирайте холодні кольори і їх відтінки. Яскраві, чисті тони відповідають Весні і Зимі, приглушені - льоту і осені.

Розглянемо наочно приклади цветотипов зовнішності і їх типових представників.

 

Цветотип Весна

 

Весні відповідають природні блондинки і світлі шатенки з золотистим відливом волосся і теплою персикової або молочної шкірою. Колір очей - від блакитних до морської хвилі, янтарно-зелених і золотисто-карих. Очі і губи не вступають в контраст з шкірою, а м'яко доповнюють її.

Це найбільш рідкісний цветотіп, щасливі володарки якого справляють враження чистоти, свіжості і молодості весни.

Таким дівчатам дуже йдуть яскраві відтінки свіжої зелені, весняного неба, персиковий, кораловий, лососевий, теракотовий, золотисто-жовтий, оливковий, кремовий, ванільний. Протипоказані - чорний, сірий, сніжно-білий, яскраво-синій, рожево-коричневий, ягідний, колір какао.

Цветотип Літо

 

Найбільш характерний для слов'янок. Колір волосся - від світлих до темно-русявого, але виключно попелястих відтінків. Шкіра в основному світла, прозора, рожевого відливу з просвічує прожилками або сірувато-оливкова. Літній тип характеризує і сіруватий відтінок очей: сіро-блакитний, сіро-зелений або холодно-Карий. У цілому цветотіп літо характеризується ніжністю і спокоєм проявів.

Всі кольори, ідеально підходять дівчатам цього типу, як-би "припорошені", розбавлені сіро-синьої гамою. Це бузковий, сіро-блакитний, холодний зелений, світло-малиновий і винний, світло-синій, сіро-жовтий і м'який лимонний.

Протипоказані чорний, занадто темні і теплі помаранчеві тони.

 
Цветотип Осінь

Розкішна, благородна палітра золотисто-багряних листя - ключові відтінки для цветотипа Осінь. Дівчата цього типу відрізняються, перш за все, волоссям теплого рудого кольору - від золотисто-русявого до глибокого мідного і тепло-каштанового. Шкіра - переважно золотисто-бежева, персикова, кольору слонової кістки і шампанського, часто - з ластовинням. Очі - яскраві, золотисто-зелені, бірюзові, каре-зелені, бурштинові і коньячно-карі.

"Осіннім" дівчатам не йдуть холодні контрастні кольори - чорний, сірий, білий, блакитний, рожевий, лимонний, фіолетовий.

Кращий варіант - землисті тони й відтінки в'янучої зелені: багряний, цегляний, гірчичний, морквяний, оливковий, болотисто-зелений, бірюзовий і золотистий.

 

Цветотип Зима

 

Чистий холодний кольоротип, представлений в 2 варіантах: порцеляновий шкіра без рум'янцю з синяво-чорним волоссям і смаглява, оливкова шкіра з чорними або темно-каштановими локонами. Очі дуже контрастні - карі, сині, чорні, яскраво-зелені, з яскраво-білими білками.

Тільки представницям цветотипа Зима дуже йдуть прості контрастні кольори - білий, чорний, синій, ультрамарин, малиновий, яскраво-червоний, лавандовий, фуксія.

Зимі протипоказані теплі пастельні кольори або пилові літні відтінки - вони зблякнуть у порівнянні з настільки яскравими природними фарбами цього типу.

Визначивши свій цветотип зовнішності і кольору, які найкращим чином відтінятимуть ваші природні дані, не забувайте про правила поєднання кольорів. Виберете в якості основного кольору в ансамблі відтінок, відповідний вам по цветотипу, а при виборі додаткових кольорів скористайтеся прийомами колірного кола.

 

 

Модний хіт: комерці з бісеру
 • Як і з чим носити комерці
 • Як красиво зав'язати шарф
 • Як вибрати костюм на 1 вересня для хлопчика
 • Як вибрати плаття
 • Як візуально зменшити груди
 • Як вибрати оправу для окулярів
 • Як шнуровати кеди?
 • Як зробити дірки на джинсах
 • Як розтягнути джинси
 • Як ходити на підборах
 • Як визначитирозмір джинсів
 • Як скласти сорочку
 • Як зав'язати жіночу краватку
 •