Носи бамбук - бамбукове волокно

 


 

У бавовни сьогодні є серйозний конкурент - більш легка і міцна тканина, яка набагато м'якше і приємніше для тіла, прекрасно абсорбує піт (навіть у спеку ваша одяг не буде видавати неприємний запах), вбиває мікроби і дозволяє тілу краще дихати. Це - бамбук, лідер модних показів і тканина-фаворит всіх, хто піклується про своє здоров'я.

Ніякої магії - просто бамбук

Що хвилює пересічного споживача в першу чергу? Звичайно, відчуття від носіння одягу. Так от, одного разу надівши бамбук, ви більше не захочете з ним розлучатися. Він дуже легкий, м'який і володіє красивим натуральним блиском.

Але це ще не все! Бамбук - виключно екологічний матеріал. У це важко повірити, але судіть самі ...

- Бамбукова тканина не викликає алергії, не подразнює шкіру;
- Має протизапальну дію;
- Володіє вираженими бактерицидними властивостями, тобто перешкоджає розмноженню хвороботворних організмів, пилових кліщів і грибків (було лабораторно доведено, що 70% бактерій гинуть на бамбуковому волокні);
- Амінокислоти у складі тканини сприятливо впливають на енергетичний баланс шкіри;
- Бамбукове волокно захищає шкіру від ультрафіолетових променів, відображаючи 98 відсотків з них;
- Бамбук має відмінні теплорегулюючі якості - влітку в бамбукових футболках не жарко, а взимку не холодно;
- Бамбукова тканина не електризується;
- Тканина пропускає на 20 відсотків більше повітря і вбирає на 60 відсотків більше вологи, ніж бавовняна, а це означає, що одяг з бамбука залишатиметься сухою і свіжої (ноги в бамбукових шкарпетках залишаються свіжими до 18 годин перебування у взутті! - Прощай, запах поту!).

Таким чином, бамбук - це кращий матеріал не тільки для алергіків і спортсменів, а й усіх, хто хоче отримувати задоволення і максимальну користь від одягу, а також постільної білизни, яку сьогодні теж виготовляється з цього чудесного матеріалу.

Носимо, носимо, не зноситься ...

 

Високу оцінку споживачів заслужили і експлуатаційні якості бамбука. Поряд з природним блиском, бамбук дуже міцний і, до того ж, майже не мнеться. Не можна не відзначити і те, що бамбукове полотно легко фарбується, і при цьому чудово зберігає колір.

Рости сам

Бамбук - одне з найдивовижніших рослин.

По-перше, воно винятково екологічно. Плантації бамбука поглинають приблизно в п'ять разів більше вуглекислого газу і виділяють на 35% більше кисню, ніж будь-які інші деревні угіддя. Кожна ваша покупка виробів з бамбука сприятиме зростанню плантацій трави. Завдяки цьому знизиться кількість парникових газів, а в атмосферу буде виділятися більше кисню.

По-друге, бамбук росте сам по собі і не вимагає ніякого догляду - ні поливу, ні захисту від шкідливих комах (а, відповідно, обходиться без використання пестицидів, гербіцидів та інших шкідливих речовин). Отже, скорочується і потреба в людських ресурсах. Вирощувати бамбук легко і швидко!

По-третє, бамбук росте швидше інших рослин. Так-так, це саме швидкоростуча рослина з відомих вченим! Щогодини висота бамбукових пагонів збільшується на кілька сантиметрів. На відміну, до речі, від того ж бавовни, який росте набагато повільніше.

Купуючи одяг і постільну білизну з бамбука, ви рятуєте природу і самих себе. Хіба є аргумент сильніше? ..

У моді - здоров'я

Можна сказати, що нам казково пощастило, адже виробники, нарешті, звернули увагу на унікальний матеріал і стали шити з бамбуковою тканини і суміші бамбука з бавовною одяг. Сьогодні у продажу можна знайти не тільки футболки і шкарпетки, а й сукні, кофтинки, пальта, куртки і т.д. Вище всяких похвал дитячий одяг, до якої пред'являються високі вимоги по гипоаллергенності. З бамбука шиють як постільну білизну, так і роблять наповнювач для ковдр. І навіть виготовляють ... ноутбуки.

Всесвітньо відомі кутюр'є також прихильні до бамбуку - з нього шиють цілі колекції. Стали з'являтися цілі бренди, які виробляють одяг з бамбукового волокна (наприклад, Bamboo Clothing, United Bamboo, Kavu, Bamboo Baby та інші).

Кількість шанувальників бамбука зростає приблизно з тією ж швидкістю, що і сам бамбук. І це не дивно - перепробувавши багато чого, ми все одно повертаємося до самого натуральному. Природа - кращий виробник і кращий бренд, до того ж, найбільш дружелюбний по відношенню до людей.

 

 

Як красиво зав'язати парео
 • Як зібрати валізу в відпустку
 • Лимонний колір в одязі
 • Переваги і недоліки роздільних купальників
 • Підбираємо весільне плаття для повної дівчини
 • Ажурний трикотаж
 • Коктейльне плаття
 • Плаття болеро: як правильно поєднувати
 • Сукні для фігури "груша"
 • Правильний догляд залакованим взуттям
 • Кому вигідна нездорова худоба?
 • Броги вам на ноги
 • Як і з чим носити мокасини
 • Модний гороскоп по знакам зодіаку
 •