Лимонний колір в одязі

 


 

Лимонний колір. Кисленький колір з терпким запахом улюбленого цитруса. Неймовірний, фантастичний колір! У лимонного кольору аромат чаю з лимоном. У лимонного кольору смак кругленьких цукерочок-драже, які ми жменями поглинали в дитинстві. Лимонний не може залишитися непоміченим. Одні його люблять, інших він дратує. Лимонний колір нікого не залишає байдужим.

 

Лимонний колір може стати родзинкою в будь-якому вбранні. Неймовірно красивий він в поєднанні з чорним. До чорної ділового костюма або жакету додаємо лимонний шарфик. Нехай він буде з дуже гладкого, блискучого шовку, щоб лимонний колір був густим, не проникним світлом, не прозорим. Ви побачите, наскільки цей прийом освіжить чорне вбрання. Наскільки яскравим стане чорний колір. Він засяє, буде виглядати по-справжньому чорним. Лимонний колір надає чорному неймовірний лиск! Це дуже гарно! Лимонний колір вносить в образ справжній шик, несе в собі інтригу!

Туфлі

Лимонні туфлі-човники краще поєднувати з яскраво-білим кольором. Сніжно-білий костюм і лимонні туфлі. Це виглядає по-справжньому класно! Це яскраво, помітно, але не без смаку. Це виглядає дуже і дуже свіжо! Таке поєднання доречно тільки дуже теплою весною і, звичайно ж, сонячним літом. Дуже добре виглядають і лимонні балетки. Знову ж, дуже красиво виглядає, коли лимонні туфельки-балетки оброблені яскраво-білим, дуже свіжим кантом. Це виглядає дуже привабливо!

 

Сумочка

Чудову сумочку лимонного кольору запросто додаємо до комплекту з джинсами і майкою. Лимонний колір відмінно виглядає в дуже гладкою натуральній шкірі, на якій практично немає пір. Багато з дуже відомих брендів, що займаються виробництвом сумок, приділяють лимонного кольору вельми підвищену увагу. Є такі чудові моделі сумок лимонного кольору, що диву даєшся, як це класно придумано. Обов'язково купіть лимонну сумочку, дуже яскраву, дуже стильну! Вона завжди буде піднімати Вам настрій!

 

Плащ

Дуже стильно виглядає легкий плащ лимонного кольору. Уміло обігравши такий незвичайний плащ, Ви отримаєте приголомшливий результат! Лимонний плащ може носити тільки дуже неординарна леді. Володаркою такого плаща може бути дівчина з дуже зухвалим вдачею. Лимонний плащ є певним викликом. Він є показником креативного складу розуму його власниці. Не бійтеся, експериментуйте! Цілком імовірно, що це саме Ваша річ!

 

Спортивний одяг

У спортивному одязі лимонний колір займає одну з лідируючих позицій. Чудово виглядають спортивні костюми і різні футболки лимонного кольору. Але краше всього виглядають лимонні кросівки! Це завжди соковито, завжди зухвало і дуже стильно!

Купуючи новинки лимонного кольору, пам'ятайте, що все добре в міру. Лимонний колір настільки яскравий, настільки потужний. З'являючись в комплекті з іншими квітами, він завжди стає на одну з лідируючих позицій. Тому важливо не перестаратися! Нехай в одному комплекті присутні одна-дві речі лимонного кольору. Якщо це спортивний стиль, то до лимонним кросівок можна додати таку ж пов'язку на волосся. А можна доповнити свій спортивний спосіб класними лимонними годинками на пластиковому браслеті. Якщо ж у свій діловий стиль Ви додали яскраво-лимонний шарфик, то він цілком самостійний, щоб до нього нічого більш не додавати в колір.

Носіть лимонний колір! Він тішить, він вносить драйв! Внесіть у свій гардероб яскравість, терпкість і витончену кислинку!

 

 

 • Як красиво зав'язати парео
 • Як зібрати валізу в відпустку
 • Переваги і недоліки роздільних купальників
 • Підбираємо весільне плаття для повної дівчини
 • Ажурний трикотаж
 • Коктейльне плаття
 • Плаття болеро: як правильно поєднувати
 • Сукні для фігури "груша"
 • Правильнийдогляд залакованим взуттям
 • Носибамбук - Бамбуковий одяг
 • Кому вигідна нездорова худоба?
 • Броги вам на ноги
 • Як і з чим носити мокасини
 • Модний гороскоп по знакам зодіаку
 •