Макіяжі з подіумів 2013

 


 

Мільйони жінок у всьому світі щодня накладають макіяж. Але в одних результат - просто чудо, у інших - залишає бажати кращого. Успіх у цієї видатний (без іронії) справі залежить не тільки від смаку і досвіду, а й від знань простих правил макіяжу.

Ці правила полягають у наступному:

* Обраний вами стиль макіяжу повинен відповідати вашому типу зовнішності
* Не слід сліпо наслідувати своїх кумирів, копіюючи їх макіяж
* Макіяж повинен бути обов'язково до місця і до часу.

Тепер розберемо типові помилки при накладенні макіяжа і спробуємо їх уникнути.

Макіяж накладено нерівномірно, фрагментами. При підфарбованих губах і очах обличчя, яке не покрите пудрою, буде здаватися нездоровим, дефекти шкіри будуть буквально кричати про себе.

Товстий шар тонального крему старить обличчя. Не переборщити з ним.

Занадто яскраві, грубо нанесені рум'яна видадуть вас з головою: щоки горять аж ніяк не від хвилювання. Рум'яна потрібно як слід растушувати. Вони доречні тільки при повному макіяжі.

Брови, підведені надто густо, зроблять вас старше і вульгарніше. Підводите брови штрихами, імітуючи волоски.

Брови підведені темним кольором при світлому волоссі. З вашого Чи вони обличчя, дівчина? При такому кольорі волосся бажано підводити брови коричневим олівцем.

Повіки покриті тінями одного кольору. Виглядає як пляма, якщо не сказати як синяк. При накладенні тіней необхідно використовувати як мінімум два кольори. Не забувайте ретельно розтушувати тіні, створюючи плавний перехід від темного кольору до світлого.

Туш на віях накладена надто густо. У цьому випадку вії виглядають злиплими. Уникнути цього можна, якщо вії розчесати.

Темна губна помада при денному макіяжі. Жінка-вамп якась. Дотримуйтеся золотого правила: колір помади при денному макіяжі повинен бути близький до природного кольору губ.

Розбіжність кольорів і відтінків в макіяжі. Таке може статися, якщо ви вибрали теплі тони для очей і холодні - для губ. У цьому випадку дотримуйтеся наступного ради: яскраві кольори зм'якшуйте нейтральними, наприклад синій - перлинно-блакитним.

Кольори макіяжу не гармоніюють з кольором ваших очей і кольором шкіри. У цьому випадку макіяж буде виглядати як маска. Такий варіант можливий тільки при виборі фантазійного макіяжу.

Невідповідність макіяжу одязі. Таке можливо, якщо при скромному вбранні ви використовуєте яскраві, агресивні фарби або якщо при розкішному туалеті у вас занадто боязкий макіяж.