Макіяж губ


 

Контурний олівець. Олівці для губ окреслюють форму рота. За допомогою губної помади можна трохи скорегувати форму губ, але основним коректором є олівець.

Олівець для губ повинен бути досить м'яким, щоб не пошкодити шкіру навколо рота, але при цьому не дуже жирним, щоб контур не розтікався. Він не повинен бути і занадто сухим, оскільки в цьому випадку намальований ним контур почне розтріскуватися, коли ви будете посміхатися або просто розмовляти.

Контурний олівець для губ повинен по тону збігатися з губною помадою. А сучасний макіяж губ такий, що олівця взагалі не повинно бути видно. Професійні візажисти навіть відмовляються від вживання олівця і відразу малюють пензликом форму губ.

Як користуватися олівцем? Контурним олівцем старанно обведіть лінію губ. Почніть з центру верхньої губи, прорисовуючі контур до кутів. Потім, по нижній губі проведіть лінію від лівого до правого кута. Щоб лінія була рівною і чіткою, ведіть її м'якими короткими штрихами. Лінії верхньої і нижньої губи повинні з'єднуватися в куточках. Якщо лінія не виходить, можна ставити впритул один до одного крапки.

Контурна обведення робить губи рельєфними. Щоб губи виглядали повніше, контур треба провести трохи вище природної лінії губ. І навпаки, щоб повні губи здавалися тонше, проведіть контурну лінію вже природного краю губ. Її ще називають атласною.

Пензлик для помади

Коли ви працюєте пензликом, ви промальовує всі маленькі зморшки на поверхні губ, а коли ви наносите звичайну помаду, то намагаєтеся розтягнути рот, у вас деформується контур. Крім того, пензлик дає можливість змішувати губну помаду. Це наближає вас до професіонала, який ніколи не малює губи одним кольором. Одноколірний макіяж губ робить обличчя безформним, що негарно. Обличче красиве - це обличче рельєфне, і гарні губи теж повинні бути рельєфними. Для цього потрібно грати світлом і тінню: зробити темної основу, а на виступаючі місця пензликом покласти світлішу губну помаду або блиск.

Як правильно наносити помаду?

Здається, фарбувати губи вміє кожна жінка. Дійсно, що в цьому складного - бери помаду і вперед: пару мазків і макіяж готовий. Але на самій-то справі все не так просто. Є певна техніка макіяжу губ.

Для початку потрібно очистити губи спеціальним тоніком і нанести на них тонкий шар крему або гігієнічну помаду. Для того, щоб помада трималася на губах якомога довше і зберегла первинний вигляд, її потрібно наносити в три етапи:

1. Промальовувати контурним олівцем всю поверхню губ. Не забувайте, що олівець повинен бути того ж кольору, що і губна помада, або на один тон темніше. Якщо контур дуже виділяється, розтушуйте його пензликом. Нанести перший шар помади. Краще всього використовувати для цього спеціальний пензлик.

2. Серветкою промокальним рухом зняти надлишок і злегка припудрити рот.

3. Нанести ще один шар губної помади. Щоб особливо підкреслити форму губ, нанесіть світлішу помаду на середню частину нижньої губи.

Поради по макіяжу губ

Змастіть губи тональним кремом для губ за допомогою губки - помада буде рівномірніше розподілятися і довше триматися.

Занадто яскравий контур виглядає неприродно. Щоб олівцева лінія була ледь помітна, розтушуйте її (наприклад аплікатором). Якщо контури вийшли занадто жорсткими або широкими, розітріть їх аплікатором всередину. Добре зафарбувати і губи олівцем, він стане свого роду основою для помади: її колір стане більш інтенсивним, і триматися вона буде довше.

При акценті на очі губи краще підфарбовувати стримано. І навпаки, якщо губи мають яскраво-червоний сигнальний тон, косметика очей повинна бути приглушеною. Підкреслення губ і очей з однаковою силою виглядає неприродно.

Щоб нафарбовані губи зробити благородно-матовими, на зімкнуті губи наклейте паперову серветку в один шар і рясно припудріть губи поверх неї. Серветка діє як сито: пропускає рівно стільки пудри, скільки потрібно, добре фіксуючи помаду і роблячи її матовою.

Якщо у вас кругле обличчя, краще не промальовувати зігнуті контури губ, віддавши перевагу прямій, ясній лінії. Вузьке і худе обличчя, навпаки, здається жіночні, якщо губи добре фарбуються і блищать.

Якщо у вас тонкі губи, їх візуально збільшать світла помада і блиск для губ, нанесений поверх помади.

При повних губах уникайте блиску і занадто яскравих тонів помади. Чудово виглядають губи, підфарбовані лише контурним олівцем і від цього матові.

Якщо зуби від природи мають жовтуватий відтінок, вони будуть здаватися ще жовтіше між губами, пофарбованими в коричнюватий або жовтувато-червоний колір. У цьому випадку краще вибирати голубуваті і не дуже темні відтінки червоного.

Зухвало-яскраві червоні тони підходять дівчатам з округлими губами. У зрілому віці краще трохи пом'якшені червоні, коричневі і рожеві відтінки.

Якщо на губи наноситься тільки блиск, то олівцем вони обводятся.

У денний час слід уникати дуже темних помад.

 

 

 • Як правильно наносити рум'яна
 • Як навчитися фарбуватися
 • Як наносити тональний крем
 • Як вибрати пудру
 • Сурьма - таемниця макіяжу Сходу
 • Макіяж для зелених очей
 • Макіяж для блакитних очей
 • Макіяж для сірих очей
 • Як збільшити очі за допомогою макіяжу
 • Димчастий макіяж Смокі айс
 • Макіяж для блондинок
 •