Яку вибрати пудру


 

Пудра відмінно поглинає жир і матирует шкіру. Тому вона ідеальна для жирної, комбінованої або нормальної шкіри з великими порами. А ось суху і шкіру, що в'яне пудра може зробити ще сухішою.

Розсипчаста пудра. Розсипчаста (порошкова) пудра дає слабкий відтінок і легкий матирующий ефект. Тому її краще використовувати поверх тонального крему. Наноситися легко і рясно. Вона добре вбирається і розподіляється, вона робить риси обличчя особливо м'якими і ніжними. Наносити розсипчасту пудру слід тільки після того, як денний і тональний крем повністю вбереться. Якщо покрити нею ще жирну від крему шкіру, макіяж здаватиметься плямистим. Щоб нанести розсипчасту пудру пензликом, набери на неї пудру, струси надлишки, потім короткими, легкими штрихами проводь нею по обличчю. Краще це зробити зверху вниз, щоб пушок на обличчі не стовбурчився. Якщо виявилося, що на обличчі багато пудри, що не струшує надлишки, просто проведи по цих ділянках пензликом без пудри. Не рекомендуємо наносити розсипчасту пудру пуховкою, тому що з її допомогою вона розподіляється нерівномірно. Крім того, нею важко набрати саме ту кількість пудри, яка необхідно.

Компактна пудра. Компактна пудра більш практична. Нею зручно користуватися в дорозі. Вона корисна для тих, чия шкіра протягом дня періодично починає блищати. У такій пудрі міститься багато жиру, тому якщо у тебе суха шкіра, то тобі краще використовувати її. Компактну пудру неможливо нанести товстим шаром, нею припудрюють обличчя ділянка за ділянкою.

Пудра в кульках. Кульки в такій пудрі змішуються на пензлику і наносяться дуже прозорим шаром. Пудра в кульках вирівнює колір обличчя, надає шкірі приємний відтінок, створює легкий матирующий ефект і робить пори менш помітними. Така пудра відбиває світло, таким чином, пом'якшуючи риси обличчя, які здаються різкими і напруженими. Обличчя при цьому виглядає свіжим і сяючим.

Прозора пудра. Вона підходить до будь-якого кольору обличчя. Правда, вона практично не приховує дрібних недоліків і хороша тільки для майже бездоганною шкіри.

Антисептична пудра. У ній не міститься ні жиру, ні ароматичних речовин, але є антибактеріальні та антизапальні добавки. Антисептичну пудру наносять ватним тампоном. Така пудра підходить тільки для запаленої і проблемної шкіри. Нормальної або сухої шкіри вона принесе шкоду.

Маскуюча зелена пудра. Така пудра буває порошкоподібною або компактною. Нею слід користуватися дуже обережно. Місця, які тобі потрібно замаскувати, дуже точно припудри зеленої пудрою. Потім кілька разів покрій їх пудрою тілесного кольору, поки не зникне зелений відтінок. Зелену пудру слід застосовувати в дуже обмежених кількостях.

Мерехтлива пудра. Мерехтлива пудра містить золоті або срібні частинки. При штучному освітленні, а особливо при світлі свічок вони створюють на обличчі красиве мерехтіння. Однак слід пам'ятати, що при денному світлі мерехтлива пудра виглядає неприродно.

Теракотова або бронзова пудра. Така пудра чудово підходить для засмаглої шкіри. Така пудра хороша для літа. Вона замінює тональний крем і рум'яна, надаючи обличчу особливу річну свіжість. У терракотову пудру хорошої якості добавлена ​​цілюща грязь, яка робить коричневий відтінок більш інтенсивним і натуральним. Теракотова пудра підкреслює контури обличчя. Але на блідій і не засмаглий шкірі теракотова або бронзова пудра виглядає дуже грубо.

 

 

 • Як правильно наносити рум'яна
 • Як навчитися фарбуватися
 • Як наносити тональний крем
 • Сурьма - таемниця макіяжу Сходу
 • Макіяж для зелених очей
 • Макіяж для блакитних очей
 • Макіяж для сірих очей
 • Як збільшити очі за допомогою макіяжу
 • Макіяж губ
 • Димчастий макіяж Смокі айс
 • Макіяж для блондинок
 •