Як правильно наносити тональний крем


 

Тональний крем є першим шаром макіяжу, його основою, без якої інша косметика буде виглядати неохайно. Тон надає шкірі блиск, згладжує нерівності, приховує недоліки - загалом, завданням будь-якого тонального засобу є створення бездоганного вигляду шкіри.

Сучасні тональні засоби не тільки не шкодять шкірі, але і навпаки, доглядають за нею, зволожуючи, захищаючи її і підтримуючи її еластичність.

Щоб тональний крем виглядав на обличчі природно (найкращий критерій - ілюзія відсутності тоналкі, здоровий вигляд шкіри), його потрібно правильно наносити. Нижче ми розглянемо дві техніки нанесення тонального крему - пальцями і вологою губкою.


Нанесення тонального крему пальцями

Пальцями найкраще наносити рідку основу. Проте тут можна вчинити одну поширену помилку: нанести на обличчя рясну порцію коштів і розмазати її як денний крем. У результаті ми маємо цибулю а-ля леопард - обличчя буде в плямах. Краще видавити трохи засобу на тильну сторону кисті і звідти двома пальцями поступово наносити його на обличчя. Діючи таким чином, ви і рівномірно завдасте основу, і добре покриєте всю поверхню шкіри, тому що будете відчувати пальцями, скільки засобів наносите. Ще однією перевагою даного методу є те, що основа, нанесена таким чином, довше залишається непомітною. Також пальцями слід наносити і компактну основу, оскільки так її легше обробити.

Компактна основа продається у формі олівців або в маленьких коробочках. Вона відрізняється високим вмістом пудри, також вона краще приховує недоліки шкіри, тому її так люблять жінки з проблемною шкірою. Компактну основу найкраще наносити, поплескуючи - так основа вбивається в шкіру швидкими і легкими рухами пальців.


Нанесення тонального крему вологою губкою

За допомогою губки можна нанести дуже тонкий шар основи, який можна зробити ще тонше, промокнувши його вологою губкою. Важливу роль відіграє якість аксесуара - чим м'якше губка, тим вона краща. Кращі губки - із силіконового каучуку, що складається з восьми компонентів і схожого на шкіру.

Перед нанесенням крему зволожте губку. Це зробить макіяж «легким», при тому, що коштів буде витрачено менше - губка вже насичена вологою. З її допомогою можна наносити і тверді, і рідкі засоби. Видавіть невелику порцію тонального крему на губку, а потім швидкими рівномірними поплескуваннями вбийте його в шкіру.


Як не можна наносити тональний крем


Не наносіть занадто багато тонального засобу, інакше воно приклеїться до основи волосся, та й обличчя буде виглядати неприродно, ніби загримоване;
* Не наносіть тон на область навколо очей. Сюди слід нанести освітлюючий крем, два ж шару косметики - це багато;
* Не змішуйте тональний крем з денним. Ці кошти мають різну консистенцію, так що змішування не дасть доброго результату;
* Не видавлюйте тон на внутрішню поверхню долоні. Крапельки поту змінять колір і склад крема, краще вчіться у візажистів-профі, що використовують для цього тильну сторону долоні.

Знаючи техніки нанесення і використання тонального крему, ви завжди зможете зробити ідеальний макіяж!

 

 

 • Як правильно наносити рум'яна
 • Як навчитися фарбуватися
 • Як вибрати пудру
 • Сурьма - таемниця макіяжу Сходу
 • Макіяж для зелених очей
 • Макіяж для блакитних очей
 • Макіяж для сірих очей
 • Як збільшити очі за допомогою макіяжу
 • Макіяж губ
 • Димчастий макіяж Смокі айс
 • Макіяж для блондинок
 •