Як плести коси, як навчитися плести коси самій собі

 

Як плести коси, як навчитися плести коси самій собі. Яка дівчина не мріє про довгих красивих волоссі? Адже це зі стародавніх часів вважається головною прикрасою дівчат, в народних казках красуня завжди була з довгою косою. А з часом коса зовсім не застаріла, навіть зараз вона знаходиться на піку моди! Особливо якщо використовувати різноманітні варіанти - простенькі кіски і складні конструкції з переплетення волосся. Прикладами гарних і модних кіс можуть служити такі відомі зачіски як: коса «риб'ячий хвіст», французька коса і різноманітні джгути, які розрізняються більшим різноманіттям. Саме через велику кількість моделей коси можуть бути романтичними, строгими, елегантними, жіночними або пустотливими. Тепер коси не просто можливість прибрати волосся, але і спосіб самовираження. А саме чудове, що всі ці зачіски можна зробити своїми руками (або за допомогою рук подруги) в домашніх умовах.
 

Заплітати звичайну просту косу вміють всі дівчата, але щоб внести різноманітність у звичний спосіб, потрібно вивчити ще кілька популярних варіантів. При створенні красивої зачіски можна відштовхуватися від основних методів плетіння кісок, які допоможуть оновити імідж і підкреслити індивідуальність. Найкраще почати з нескладних кісок, поступово піднімаючи їх складність.

 
Французька коса, як плести французьку косу самій собі


Спосіб самостійно заплести французьку косу
Один з головних чинників жіночої краси - це красивий довге волосся. Однак не варто забувати, що якщо природа нагородила Вас шикарною густою шевелюрою, за нею необхідно правильно доглядати. Інакше, рано чи пізно з волоссям почнуться проблеми.
Також багато представниць слабкої статі знають секрет - якщо правильно вибрати зачіску, можна чудово доповнити будь-який образ. Тоді для цього зовсім не доведеться купувати дорогі прикраси та аксесуари.
У наш час все популярнішими стають незвичайні, часом навіть екзотичні, зачіски. Наприклад, африканські косички або дреди. Але багато жінок в гонитві за модою забуваються, і не розуміють, що подібні плетіння підходять далеко не під кожен образ. А адже, захопившись ідеєю, вони готові віддати чимало грошей, хоча в остаточному підсумку результат може не порадувати.
Тому в цій статті нам би хотілося розповісти Вам більше про французьку косі.

Це плетіння, яке підійде дівчинці-школярці, студентці, домогосподарці або навіть бізнес-леді. Крім того, ми повідаємо Вам, як створити цю зачіску у себе на голові самостійно. Її можна заплітати, як розпатлана, по-бунтарски, так і акуратно, стримано. Є багато методів плетіння і зовнішніх видів французької коси. Про деякі з них Ви зможете дізнатися, прочитавши дану статтю.
Французька коса класичного виду плететься з усіх волосся на голові, застосовують навіть чубчик. Класичну косу, як і всі інші косички у Франції, плетуть впритул до шкіри голови. Конкретно цей тип французької коси заплітають, починаючи з чола і продовжуючи до самого потилиці. Сам спосіб плетіння, безумовно, відрізняється від техніки створення простої коси. Хоча починати заплітати слід також: відокремити три пасма, проте вони повинні бути значно менше. Під час плетіння до кожного пасма необхідно додавати ще частини волосся. Таким чином, в результаті все волосся будуть вплетені в косу.
Інший метод плетіння французької коси - не зверху-вниз, а знизу-вгору. У лобовій частині голови має бути красивий пучок, або, якщо зачіска робиться для урочистого заходу, - наверх помістити прикрашає аксесуар. Крім вищесказаного, цікаво те, що таких косичок можна зробити відразу кілька або створити цілий візерунок на голові.
Для того, щоб заплести французьку косу зовсім не потрібно мати довге волосся. Якщо довжина не менше 12см, можна пробувати прикрашати голову! Також дуже зручним є те, що ця коса має «свіжий» вигляд досить довгий час. Тобто, зробити зачіску можна відразу на декілька місяців. Достатньо лише мити голову простим шампунем раз на тиждень.
Універсальний тип коси, який підійде для ділової роботи і для вечірнього виходу в світ. На вигляд вона виглядає досить складною, так що всі будуть здивовані вашим майстерністю, і що у вас вийшло заплести таку косу самостійно. Але якщо розібратися в техніці плетіння і потренуватися пару раз, то заплести французьку косу не складе для вас праці.

1. Ретельно розчісували волосся, беремо від них пасмо посередині, і ділимо її на три рівні частини.

2. Крайню праву частину перекидаємо через центральну, а потім перекидаємо ліву пасмо через центр.

3. Додаємо до правої і лівої пасма рівні пасма з розпущеного волосся. Намагайтеся брати однакові за розміром пасма, тоді коса вийде акуратною і рівною. Щоб вийшла слабо заплетена коса, що створює романтичний вигляд, потрібно брати широкі пасма, а для тугий кіски - тонкі. Продовжуємо заплітати кіску таким же чином, поки що в косу не будуть вплетені все волосся.

4. Кінець кіски закріпіть гумкою або можна скрутити її в пучок і заколоти шпильками.
 
 
 
Перевернута французька коса як навчитися плести самої французьку косу навпаки "дракончик"

Після освоєння простий французької коси, можна зайнятися іншим її варіантом - перевернута французька коса.
 
 

1. Вона плететься аналогічно слабо заплетеною французької косі, але коли пасма перехрещуються, то заводяться під центральну пасмо, а не поверх неї.

2. Після кожного переплетення додаємо до крайніх пасмам трохи волосся, збільшуючи обсяг.

3. Потім починаємо плести звичайну косу таким же чином - підкладаючи пасма знизу. Через такого оригінального методу плетіння, коса виходить більш об'ємною.

Дотримуючись такої методики плетіння можна заплести ще дві коси - класичну або перевернуту французьку косу.

 
 
Розпатлана французька коса, як навчитися плести розпатлану французьку косу

На піку популярності зараз перебуває природна недбалість, але в ній повинен відчуватися шик. Розпатлана французька коса обов'язково приверне зацікавлені погляди. Зробити таку зачіску надзвичайно просто.
 
 

1. Для початку заплетіть класичну або перевернуту французьку косу.

2. Витягайте невеликі пасма з коси в бік, починаючи з кінчика і послаблюючи плетіння. Піднімайтеся все вище, до самого початку коси. Вийде коса, обрамлена витягнутими пасмами. Головне не послабити косу, а саме витягнути їх, щоб надати зачісці об'єму і трохи розхристаний вигляд.

Коса-обідок, франзузская коса на бік навколо голови, як плести

 

1. Справах проділ по лінії росту волосся, він повинен бути розташований від одного до іншого вуха. Решту волосся прибираємо в хвостик. Від лівого вуха починаємо заплітати один з варіантів французької коси.
 

2. Приплітати пасма середнього розміру, щоб вони були не дуже маленькі, але й не великі. Проплетаем косу у вигляді обідка до правого вуха. Коли пасом для додавання не залишиться, можна закріпити волосся гумкою і залишити у вигляді хвоста. Або продовжити плести просту косичку, яку закріплюємо за допомогою шпильки.

 
 
 Джгут: як навчитися плести коси самій собі

З волосся формуємо звичайний хвостик і закріплюємо його гумкою.
Поділяємо на дві половинки і кожну з них закручуємо в одну сторону (якщо одну вправо, то й іншу теж вправо).
Після того, як туго закрутимо пасма, потрібно їх переплести один з одним, але в іншому напрямку (якщо крутили вправо, то тепер потрібно вліво).
Після цього закріплюємо їх внизу гумкою.
Можна розділити хвіст на три частини, але методика залишиться колишньою.
 
Косички-джгути, як плести самій собі

Методика виконання кісок-джгутів дуже схожа на плетіння французької кіски, в яку вплітаються додаткові пасма. Через подібного переплетення на голові утворюється гарний рельєфний візерунок, зроблений з волосся. Виглядає оригінально, красиво, і робити не дуже складно, після декількох тренувань.

1. Робимо вертикальний проділ посередині голови. Одну половину волосся закріплюємо гумкою і на час залишаємо, а з другої почнемо активні дії.

2. Відділяємо одне пасмо в особи, яка направляється від проділу в бік скроні. Перекручуємо її пару раз по напрямку до потилиці і затиснемо рукою. Бажано мати помічника, щоб на всі пасма вистачило рук.

3. Іншою рукою відокремлюємо другий пасмо, перекручуємо пару раз і перехрещуємо в першій пасмом. Перекручуємо їх і притискаємо рукою. Відокремлюємо пасма і повторюємо ці дії з кожною пасмом. Джгут закручуємо по всій довжині волосся.

4. Джгут закріплюємо гумкою.

5. Таким же чином закручуємо джгут на другій частині голови.

6. Коли обидва джгута будуть готові, закріплюємо їх гумкою. Кінчики можна залишити у вигляді хвостика, заплести кіску чи скрутити з двох цих частин джгут.
Спосіб плетіння коси «Колосок»
 
Дуже красиво виглядає на голові косичка, іменована в народі, як «Колосок». У цій статті можна докладно дізнатися, про те, як її плести.
Перед тим, як створити цю зачіску у себе на голові, волосся слід трохи підготувати: зробити начісування біля коріння волосся. Після, потрібно причесати волосся масажною щіткою. Це робиться для того, щоб коса була більш об'ємною. Однак, якщо на голові, і без того, густа шевелюра - начісування не обов'язковий.
Починати заплітати волосся необхідно з верхньої частини голови, відокремивши при цьому три негусті пасма. Їх можна відокремлювати і трохи товщі, або навпаки - тонше. В залежності від того якої товщини «Колосок» бажаєте отримати.
Технологія плетіння цієї зачіски нічим не відрізняється від способу створення простої кіски: спочатку лівою пасмом покривати середню, а потім правої. У цей період необхідно потроху захоплювати решту волосся. Великим пальцем правої руки захопити частину волосся поблизу правої основної пасма. У цей момент лівою рукою потрібно утримувати решту два пасма з трьох головних. Потім «схрестити» найбільшу праву частину із середньою. Таким же способом (додаючи пальцем тоненькі пасма) вплести в косу ліву частину.
Повторювати дані дії слід до закінчення частини волосся, де ростуть корені. Потім можна вибрати: або завершити зачіску звичайною косою, або зробити хвіст. На цьому зачіска готова!


Коса «риб'ячий хвіст», як плести навчитися, самій собі робити косу риб'ячий хвіст

На вигляд вона виглядає так хитромудро і серйозно, що все неодмінно подумають, що заплітали ви її в салоні.
Але на ділі виявляється, що заплести її дуже просто, головне робити це акуратно.
Волосся зачісуємо назад, відокремлюємо від загальної маси 2 прядки з скронь.
Перехрещуємо їх: праву поверх лівої.
З-під лівої пасма вихоплювати нову пасмо і перехрещуємо з правого пасмом.
Беремо нову пасмо з під правою, перехрещуємо з потовщеною лівої.
Продовжуємо заплітати косу таким методом.
Закріплюємо кінець коси гумкою.


Ще один варіант плетіння коси риб'ячий хвіст:

Як самостійно заплітати косу «риб'ячий хвіст»
Дуже стильною і популярною серед дівчат вважається зачіска «риб'ячий хвіст». Однак багатьом здається, що самостійно зробити цю зачіску непосильно. Аж ніяк, це зовсім неправильна думка. Це плетіння дуже просте у виготовленні. А якщо трохи потренуватися у дзеркала, то може вийти практично ідеальна коса. Зачіска «риб'ячий хвіст» з легкістю доповнить будь-який образ. В особливості красиво він виглядає на довгих шовковистих волоссі. Більш екзотично виглядає, коли на голові зроблена меліровка.
Отже, як же спорудити цю красу у себе на голові:
Перед початком плетіння волосся необхідно добре розчесати і зволожити водою або спреєм.
Потім їх потрібно відразу розділити на дві рівні частини. Хоча це можна виконати і після того, як Ви зав'яжете низький хвіст.
Далі слід відокремити від лівої частини волосся тоненьку пасмо і схрестити її з правою стороною відібраних волосся всієї голови. Також слід вчинити і з пасмом правій частині волосся, тобто, з'єднати її з основними волоссям лівої.
Ці дії слід продовжувати до закінчення волосся. Результат - бажаний «риб'ячий хвіст». УДАЧІ!

Є інший варіант: зібрати волосся в хвостик і закріпити гумкою. Потім заплітаємо «риб'ячий хвіст», захоплюючи крайні пасма з-під хвостика.

Або ви можете заплести відразу два «риб'ячих хвоста». Просто заплітаємо дві коси слабким плетінням, потім витягуємо по всій їх довжині пасма і зачіска набуває новий оригінальний вигляд.

Подібний арсенал зачісок дозволить вам залишатися стильною і красивою з найрізноманітнішими моделями зачісок.

 

 • Правильний макіяж для каріх очей
 • Як позбутися лупи в домашніх умовах
 • Як правильно фарбуватися. Основні правила
 • Вправа, яка прибирає зайві см на талії
 • Домашня маска, аналог ботоксу
 • Коллаген для обличчя
 • Вісветлення волосся корицею
 • П'ять кращих порад від голлівудських візажистів
 • Як плести коси самої собі
 • Продукти харчування для росту волосся
 • Дігтярне мило проти прищів
 • Дігтярне мило для волосся
 • Підшкірний кліщ на обличчі у людини
 • Массаж живота для схуднення
 • Короткі стрижки для тонкого волосся
 • Подушки з наповнювачем з гречаного лушпіння
 • Феноксиєтанол - корисний чи небеспечний?
 • Як прибрати роздратування після гоління
 • Інтимна гігіна. Засоби
 • Сяйво ламінованого волосся, ламінування волосся в домашніх умовах
 • Сіль для волосся
 • Ефірна олія герані для волосся
 • Як підібрати зачіску за формою обличчя
 • Як прибрати вени під очима
 • Як використовувати пиво для росту та здоров'я волосся
 • Що таке ко-вошінг
 •